Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek alapján mennyire lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján mennyire lehetek jó nő?

Figyelt kérdés

- szinte folyamatosan vannak “udvarlóim”, annak ellenére, hogy nem vagyok aktív se szoc. médián, se netes társkeresőn

- bulikban szinte minden alkalommal felszednek 18-20 éves, izmos, helyes 8-10/10-es pasik (én idősebb vagyok, de engem is ennyinek szoktak nézni)

- utcán vagy ha bemegyek valahova, mindig megnéznek, utánam szólnak, bár ez utóbbi inkább éjszakánként szokott lenni (pl. gyönyörű vagy, hey gorgeous meg ilyenek)

- kondiban, vonaton is előfordul, hogy leszólítanak

- hosszútávú kapcsolatot viszont nagyon nehezen tartok fenn, nem egyszer szakítottak velem pár hónap után olyan indokkal, hogy kevésnek érzik magukat leginkább anyagilag hozzám, vagy volt olyan, aki folyamatosan féltékeny volt és nekem kellett vele emiatt szakítani


Ezek alapján én 8/10 körülire saccolom magam, reális lehet?



2023. szept. 9. 19:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha ilyen kérdéseket kell feltenned itt, akkor valószínűleg azt jelenti, hogy valami nagyon hiányzik az életedből...
2023. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%

Na mibe fogadjunk hogy te egy tini fiú vagy?


Ennyire dicsérni magad, eszem megáll. Pucér képeket nem csatolsz magadról?


Van egyéb értéked is mint a tested? Meg a pénzed?

2023. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem dicsérgettem magam, hanem arra voltam kíváncsi, más nők mennyire tapasztalnak ilyeneket. Bár felesleges volt itt ilyen kérdést feltenni, mert ahogy a válaszokon látszik kb. csak frusztrált rosszindulatú emberek járnak ide.
2023. szept. 9. 21:12
 14/24 anonim ***** válasza:
59%

13.

Minden nőt nézeget valaki az utcán még a legrondábbat is! Ezzel egyáltalán nem leszel jó.

2023. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
84%
Volt hasonló parameterekkel rendelkező csajom. Azért dobtam mert kb 3 hét után már csak a macskájáról tudott beszélni. ja, nyilván fontosak a külsőségek, de valódi személyiség nélkül hamar unalmas lesz.
2023. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%
Senkit nem érdekel a besorolásod.
2023. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
49%

Akkor lehetnél jó nő ha lenne használható tulajdonságod!

Főzni, mostni, takarítani,tudsz?


Mit tudsz adni a férfiaknak azon kívül hogy nézel ki !?!

2023. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
#15 az, hogy két ember között nincs meg az összhang, nem feltétlen jelenti azt, hogy valaki unalmas vagy nincs személyisége. Van olyan, akivel órákat át lehet beszélgetni bármilyen témáról, tudunk viccelődni egymással meg ilyenek, de volt olyan is, akivel egy idő után csak kussban ültünk a páradik randin, mert nem volt témánk, vagy mindig csak ugyanaz az 1-2. Ez nem azt jelenti, hogy én vagy ő unalmasak lennénk, csak nem illettünk össze. Pont ez a része a legnehezebb a párkeresésnek, olyat találni, akivel egy hullámhosszon vagy.
2023. szept. 9. 22:05
 19/24 A kérdező kommentje:
#17 te ezeket meg tudod csinálni magadtól is vagy életképtelen vagy és cselédet látsz a nőkben? Vagy ezekért a szolgálatokért cserébe legalább eltartod? Tudod, ha hagyományos szerepeket vársz el a nőtől, akkor te is legyél hagyományos módon a pénztárca a kapcsolatban.
2023. szept. 9. 22:08
 20/24 anonim ***** válasza:
71%

Mi a hobbid? Milyen filmeket szeretsz? Milyen könyveket olvasol? Milyen zenét szeretsz?

Szereted a természetet? Vagy inkább a fesztiválokat? Mi a véleményed az ország társadalmi helyzetéről? És a világról? A természeti katasztrófákról? A mesterséges intelligencia jövőbeli hatásairól? A környezetszennyrzésről?

És stb stb.

(Nem kell válaszolnod)


Lehet veled ilyenekről beszélgetni, vagy csak arról hogy hány pasi fütyül a segged után az utcán meg a diszkóban?

2023. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!