Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki 25 éves koráig nem szexelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 25 éves koráig nem szexelt, nem volt parkapcsolata sem, annak mi értelme, hogy még mindig bizakodik?

Figyelt kérdés

Már 18 évesen alig találni olyat, aki szűz lenne 0 tapasztalattal, 20 évesen már csak azok maradnak, akikkel valamilyen gebasz van.

Most egy tapasztalt nőnek/férfinek mi szüksége lenne egy tapasztalatlanra? Úgy nagy őszintén. Kinek öröm az, hogy bevezethet valakit a szexbe ahelyett, hogy egy tapasztalttal lenne?


2023. szept. 10. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Hát ha te ilyen haszonelvűen nézed az egészet, akkor ja, magadra vetítve igazad van.

Szerencsére sok normális ember van, aki nem így látja.

2023. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Lehet a kezdők egymásra találnak és kitapasztalják
2023. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Férfiaknál aki nem szexelt (nem fizetős módon) 14-20 év között azzal baj van. És már lehet később se fog.
2023. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Exem 27 évesen szűz volt, mikor úgy döntött, hogy nyit a férfiak felé, azonnal lecsapott rám, és hopp, lett pasija. Mert a nőknél így működik. De addig még nem is csókolózott, max. általánosban, de az semmi.


De gondolom szűz fiúra gondoltál...

2023. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
A remény hal meg utoljára. De én is úgy gondolom, hogy akinek 25 éves koráig nem jött össze párkapcsolat, szex, annak utána k***a nehéz lesz ez az egész. Titokban én is reménykedem, hogy egyszer majd összejön a dolog, de ahogy öregszem, egyre kisebb rá az esély. De legalább egy cseppnyi reményem van.
2023. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Bőven 25 felett volt az első kapcsolatom. igaz az első 2 hétben szinte ki sem keltünk az ágyból de nem volt panasz a teljesítményemre
2023. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Én 26 évesen dugtam meg egy MILFET, úgy, hogy ő szedett fel, jó volt, tényleg nagyon állt a farkam, olyan volt mint a szökőkút.. pfúúú


De aztán hamar vége is lett, én csak a szeretője voltam addig amíg a barátja ignorálta xD


Back to self improvement, amúgy sem terveztem vele hosszútávon..


De amúgy kipróbálhatnád a prostizást 1x sztem, jó fejek ők is amúgy, meg a pszichológus is jó arc. Meg kicsit szerintem a szerencsétlenebb művészlelkekkelel kellene ismerkedni, én is azokkal szoktam, azokkal érzem otthon magam


30F (nem szűz, barátő nincs, barátok nincsenek, egzisztenciális válság az eléggé erős olykor, de dolgozom rajta)

2023. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Van, amit nem lehet bepótolni, egyszerűen elúszik az idővel. Ilyen a párkapcsolat is. Ha 25-30 évesen mész át azokon, amin egy tinédzser már rég megtapasztalt, az igen, komoly lemaradás sajnos.
2023. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%

Mi értelme? Hát a nagy számok törvénye alapján lehet esélye még a javulásra, csak nagyon kevés. Tudod, ez olyan, mint a lottó. Az ember tudja, hogy úgyse nyer, de titokban mégis reménykedik. Mert nem maradt más neki. Reményre pedig mindig szükség van. Ez ad erőt ahhoz, hogy túléljük a mindennapokat.


De ha az a kérdés, hogy lehet-e még egészséges (szexuál)pszichológiailag az a férfi, aki 25 éves koráig nem kellett a nőknek, akkor a válaszom NEM. Mindennek megvan a maga helye és ideje. Utólag nem lehet pótolni a dolgokat.

2023. szept. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Pl úgy, hogy nem csak a pàrkapcsolatról és a szexről szól az élet, rengeteg egyéb dologgal is el lehet tölteni az időt, szex helyett meg ott a maszti. Nem a világ vége, ha nincs valakije az embernek, túl van pörögve ez a téma.
2023. szept. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!