Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves, rendes srácok mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves, rendes srácok mind nagy családot szeretnének, amihez nem én vagyok a megfelelő partner, bár szeretném. Van értelme így ismerkedni, vagy mit kellene mondanom?

Figyelt kérdés

Akikkel eddig ismerkedtem, mind 2-3 gyereket szeretnének nagy családot, amit elméletben szeretnék én is, de fizikailag erre nem kifejezetten vagyok alkalmas.

Ha egy gyerek sikerülne már az nagy szó, de az alapján hogy az én születésem milyen megterhelő egészségügyileg, és mennyi betegséget kihozott édesanyámnál, nem hiszem, hogy belemernék kezdeni.

És ő még akkor nem tudott ezekről, amikor születtem, nálam pedig már most előjött néhány dolog.


Mindig szerettem volna családot, gyereket, és most nem tudom mihez kezdjek. Minden amiről korábban álmodoztam, távoli álomnak tűnik, amihez nem vagyok elég jó.

Úgy érzem teljesen elvesztem, nem tudom mit kellene tennem.

Van értelme így ismerkedni, egyáltalán mit kellene mondanom arra mikor nagy családot tervezgetnek, mert leginkább csak sírni tudnék, és helyette, csak helyeslek, hogy milyen szép és jó elképzelés, és bárcsak valahogy meg lehetne valósítani.



2023. máj. 27. 05:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy a gyermeked a te méhedből származzon ám.


Minden rendben lesz. Pár év és nem lesz ekkora probléma ez a mostani. Keresd az alkalmasak közül az alkalmasabbakat. :))

Engem nem zavarna, sőt bár termékeny vagyok, így is akarnék örökbe fogadni, és nyitott voltam már a múltamban és most is az lennék, hogy jó ismerősnek, barátnak legyek én alap. Szóval az is kivitelezhető, hogy újszülöttként legyen nálad a gyermeked, akit más szült. Keress csak még több normálisat és bele botlasz majd abba, akinek kivitelezhető veled minden vágya és a tiéd is.

2023. máj. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell szülni felesleges bajlodas.
2023. máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Milyen betegségekről van szó?
2023. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én természetes úton meddő vagyok. Volt egy hosszú kapcsolatom, amikor elveszítettem a petevezetékeimet, és mikor annak vége lett, én is nagyon sokat agyaltam ezen az egészen.

Mondjuk maga a gyermektelen élet lehetősége nem zavart, úgy érteztem, még úgy is lehetek boldog, de igen, társkereséskor ez azért egy nagyon necces tulajdonság. Hogyan és mikor vezeted elő? Vajon akar-e a másik annyira gyereket, hogy bevállalja a lombikot, vagy az örökbefogadást?

Végül amikor a férjem megismertem, néhány hét után elővezettem. Eléggé megfagyott a levegő, mikor ráömlesztettem, hogy milyen betegségem van, milyen műtéteim, és amúgy már volt az ex-szel egy lombikom. Már nem is tudom hogyan szabadultunk ki ebből az überkellemetlen szituból, de a poén, hogy mikor később beszélgettünk erről mondta, hogy elég korainak érezte, meg feleslegesnek is, mert (és tudom, hogy idealista, de imádom :D ) szerinte "ha két ember szereti egymást, bármit meg tudnak oldani".

Két hét múlva lesz a gyerekünk első szülinapja.


Szóval én drukkolok, továbbra is azt mondom, ezt azért nem árt idejekorán közölni a másik féllel, de ne parázz rá túlzottan. Meg amúgy találhatsz még olyat is, akinek már van gyereke.

2023. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak egészségügyi gondok, amik nehezítik a teherbeesést. Emiatt én elég fiatalon szeretnék elkezdeni próbálkozni, így én is 3. randi körül tisztáztam a dolgokat és megtaláltam azt, aki hasonlóan gondolkodik. Szerintem tisztázd mit szeretnél minél hamarabb és sikerülni fog találni partnert.
2023. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, én mintha párhuzamos univerzumban élnék. A mai magyar férfiak nagy része nem hogy 2-3 gyereket nem akar, hanem egyet se. Sok nő pont arra panaszkodik, hogy szeretne már 30 körül családot, de aki férfiba belebotlik, az egy se akar. Az se ritka, hogy hitegetik a nőt, hogy majd később akarnak, együtt élnek vele, aztán 10 év után derül ki, hogy a férfi sose akart.

Szerintem csak nem a megfelelő férfiakba botlottál bele. Idővel találsz olyat is, aki szintén kedves, rendes, de vagy nem akar gyereket, vagy csak egyet. Esetleg olyan, akinek már van mástól gyereke.

nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt van, hogy vannak, akik másra panaszkodnak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Tehát türelem, kérdező, előbb-utóbb te is találkozol olyannal, aki hasonlóan gondolja, mint te.

nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!