Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyire tradicionálisak a nők?

Figyelt kérdés
23F vagyok és eddig csak olyan nőkkel hozott össze a sors akikkel volt is valami, akik teljes mértékben elutasítják a tradicionális dolgokat, tehát hogy az apa férfi az anya nő, elutasítják a családot, a monogámiát, aztán mint hallottam később biszex lett a nagy része jóval utánam. Az országba is kezd betörni a woke elmebaj? Vagy lehet még találni olyan nőt tartós kapcsolatra (20as évei elején járó nőkre gondolok) akik igenis szeretnének mondjuk 27-28 évesen egy boldog családot, és boldogan leélni az életet velük? Őszintén kevés ilyen lánnyal találkoztam, de ők már mind megtalálták 15-18 éves korukra azt, akikkel leélik majd az életüket. Akiknél próbálkozom nekik semmi életcéljuk, nem akarnak családot, de már volt dupla számjegyű pasijuk, VAGY nőjük, ki akarnak menni nyugatabbra merthogy ott mennyire jó az élet és szabadság van (wtf).
2023. szept. 11. 16:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Akiket én ismerek, azok tradicionálisak. Szerintem egykezemen megtudom számolni, hogy hány olyan nőt ismerek, aki nem akar családot. Illetve nagyon nem is akarnak kímélni külföldre, szóval akadnak még ilyen nők. Csak ahogy írtad, a nagyrészük már foglalt.
2023. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az egyetemen kéne ismerkednem a pesti lányokkal😫persze kivétel mindig akad
2023. szept. 11. 17:03
 3/24 A kérdező kommentje:
NEM az egyetemen kéne*
2023. szept. 11. 17:04
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Meglátták a farkadat és inkább biszex lett mindegyikük xd
2023. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
ye, számítottam egy ilyen kommentre, vicci volt, mindenki nevetett, mehetünk tovább😊
2023. szept. 11. 17:15
 6/24 A kérdező kommentje:
hozzátenném hogy az egyikük azt mondta azért lett biszex mert ennél jobb farkat úgysem kívánhatna🤗
2023. szept. 11. 17:16
 7/24 anonim ***** válasza:
6. Előfordul ja, hogy annyira jó az előétel, hogy az ember inkább a főfogásra tér.
2023. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Hát öcsém, ha mindenki szembejön az autópályán, esélyes, hogy rossz sávban vagy:D


Mondjuk eleve, milyen konzervatív nőket keresel úgy, hogy csak 28 évesen akarsz családot?:D Mi, tök liberálisék 23 évesen házasodtunk:D lehet előbb le kéne tisztáznod pontosan mit is keresel.


De szólok, ha átpolitizálod az egészet, soks zaron kell még átmenned.

2023. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%
Mai világban a külső és a pénz a legfontosabb a nőknek! Szted lenne olyan hülye a legtöbb hogy önként feláldozza a karrierjét? A pénzt? Meg ha szül elhasznalodik soknak a teste. Szted kövérek akarnak lenni? Szétszakadt punival? Vagy heges hassal ? Akkor hogy goldiggerkedjenek utána ?
2023. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

" csak olyan nőkkel hozott össze a sors akikkel volt is valami, akik teljes mértékben elutasítják a tradicionális dolgokat, tehát hogy az apa férfi az anya nő, elutasítják a családot, a monogámiát, aztán mint hallottam később biszex lett a nagy része jóval utánam."


Ha azt mondod komolyan, hogy csak ilyen nőkkel hozott össze a sors, akkor vagy szándékosan trollkodsz, vagy aljasan hazudozol.

2023. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!