Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyire tradicionálisak a nők?

Figyelt kérdés
23F vagyok és eddig csak olyan nőkkel hozott össze a sors akikkel volt is valami, akik teljes mértékben elutasítják a tradicionális dolgokat, tehát hogy az apa férfi az anya nő, elutasítják a családot, a monogámiát, aztán mint hallottam később biszex lett a nagy része jóval utánam. Az országba is kezd betörni a woke elmebaj? Vagy lehet még találni olyan nőt tartós kapcsolatra (20as évei elején járó nőkre gondolok) akik igenis szeretnének mondjuk 27-28 évesen egy boldog családot, és boldogan leélni az életet velük? Őszintén kevés ilyen lánnyal találkoztam, de ők már mind megtalálták 15-18 éves korukra azt, akikkel leélik majd az életüket. Akiknél próbálkozom nekik semmi életcéljuk, nem akarnak családot, de már volt dupla számjegyű pasijuk, VAGY nőjük, ki akarnak menni nyugatabbra merthogy ott mennyire jó az élet és szabadság van (wtf).
2023. szept. 11. 16:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
A nők többsége szeretne családot. Én is. Viszont ha a tradicionálisba neked bele tartozik, hogy a dolgozó feleség ganez másodállásban a család után, akkor van egy rossz hírem.
2023. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként "akikkel volt is valami"

Azt ugye tudod, hgoy a tényleg tradíciótisztelő csajokat nem fogod csakúgy meghúzgálni?:D

2023. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

"Viszont ha a tradicionálisba neked bele tartozik, hogy a dolgozó feleség ganez másodállásban a család után, akkor van egy rossz hírem." nem tartozik bele, ezért nem is írtam :D


"Azt ugye tudod, hgoy a tényleg tradíciótisztelő csajokat nem fogod csakúgy meghúzgálni?:D" természetesen, nem is ez a fő célpont

2023. szept. 11. 17:46
 14/24 anonim ***** válasza:
59%

te kajak olyan gáz vagy hogy bebuzulnak az exeid?😂


lehet te nem voltál elég tradicionális... nem hordtad haza a lóvét (férfi szerep), vagy nem harcoltál eleget más férfiakkal (ferfi szerep).

juteszembe háborúban voltál mostanság..?

2023. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
#8-as, egy liberális is lehet tradicionális szerintem. egyébként azért 28 évesen, mivel jövőre végzek egyetemen, aztán kb 4 év mire biztos alapokat tudok teremteni egy családhoz. így lőttem be a 28at.
2023. szept. 11. 17:48
 16/24 anonim ***** válasza:
95%
Számodra mi számít tradícionálisnak? Csak annyi, amit írtál, hogy legyen a nő hetero, aki monogám kapcsolatot szeretne és idővel majd családot? Mert ilyen van bőven. Ha már olyanokat is hozzáveszünk, hogy legyen háziasszony, aki egyedül csinálja a házimunkát, neveli a gyerekeket és te akarsz lenni a családfő, aki eltartja, akkor úgy már jelentősen szűkül a kör, de ez sem lehetetlen, csak akkor tényleg lehet inkább nem az egyetemen kéne ismerkedned, mert ott jóval kisebb lesz ez a réteg.
2023. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

"te kajak olyan gáz vagy hogy bebuzulnak az exeid?😂"


te, ez annyira egy szánalmas általánosítás, nagyjából 2 ilyen lányról van szó, a többi nem "buzult be", de látom ennyi ragadt meg a kérdésből

2023. szept. 11. 17:49
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagy túl meggyőző:D

Nem cél meghúzgálni a csajokat, hisz konzervatívat keresel, de... azért csak megteszed:D

ha tényleg ilyen lányokat keresnél, nem olyanokkal kavarnál, akik nem azok.

2023. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
Mit jelent az, hogy nem fogadja el a nő, hogy az apa férfi az anya pedig nő? Már az is nem elfogadásnak számít, ha nem tiltja meg mondjuk azt, hogy a melegek örökbe fogadhassanak gyereket? És ha mondjuk engedné ezt, de ő egy férfival vállalna családot, ahol az apa férfi, az anya pedig nő, akkor mi van? Minek számít neked?
2023. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
82%

Ezt nem értem. Megkérdezted őket egyáltalán? És azt válaszolták, hogy NEM, bmeg, az apa NEM férfi? az anya NEM nő? Nem hiszem el.

Ki a fene mond ilyet? Ekkora marhaságot... Tuti kitaláltad vagy beképzelted...

2023. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!