Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan közetetek aki konrétan azzal a problámával fordult pszichológushoz hogy nincs párkapcsolata vagy nehezen tud kialakítani? 32f

Figyelt kérdés

Érdemes ezzel a kérdéssel pszichológushoz fordulni, tud benne segíteni hogy mik lehetnek azok az elakadások a személyiségemben, ami miatt képtelen vagyok rá?

Incel dumákra nem vagyok kíváncsi..



2023. szept. 11. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Bár én nem voltam, de érdemes. Mindenféle leki gonddal. Kitartást és remélem találsz egy jó pszichológust
2023. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Én egy más jellegű probléma (lelki eredetű testi tünetek) miatt jártam pszichológushoz. Azt remekül kikezelte, és a vége felé erről kezdtünk beszélgetni, de ezzel nem jutottunk előbbre, ezért abbahagytam a járást. Olyanokat mondott, hogy (nyilván tudat alatt) én kerülöm az intimitást, azért nincsen barátnőm. Később pszichodráma csoportba is jártam. Aztán valahogy lett valaki, aki pár randi után dobott, aztán még valaki, akivel 3 hónapig jártam, aztán pár hónap múltán megismerkedtem későbbi feleségemmel.


Mindent összevetve: megpróbálni érdemes. Lehet, hogy nem pont a pszichológus válik be, hanem a pszichodráma csoport. Vagy valami hasonló. Vagy mindegyik hozzád tesz egy kicsit, aztán egyszer majd végre valahára megtörik a jég.

De az, hogy lesz barátnőd, az nem jelenti azt, hogy jól tudsz egy párkapcsolatban élni, hogy jól meg tudod találni azt, aki illik hozzád. Én úgy látom, az a tapasztalat, amit mások középiskolás koruktól kezdve összeszednek a másik nemből, az 10-15 évvel később már nem pótolható.

2023. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Szociális elakadással voltam pszichológusnál.

Azon elkezdtünk dolgozni, fellendült a szociális életem és ezzel együtt párkapcsolat is bneézett.


A pszichológus nem párkapcsolati guru. De a szociális életed, mások felé való nyitásod, párkapcsolatokról alkotott képed, viselkedésed, stb az igenis pszichológushoz való téma.

2023. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Az orvos segít hogy magasabb és jóképűbb legyél? Helyetted is lediplomázik? Pénzt keres, házat autót vesz a nevedre? Dietasan eszik és sportol helyetted? 🫣🤣🤣


Semmit nem old meg csak kidobod a pénzed arra hogy valaki meghallgassa a panaszaidat.

2023. szept. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Mi számít neked incel dumának, ha megmondják az igazságot?

Kép nélkül nem zárható ki hogy a külsődben (is) van a hiba.

10 nőből hány néz meg az utcán úgy átlagban?

2023. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös azt hogy 10 nőböl hány néz meg az utcán nem tudom, de nagyon szép nők is néztek már meg, sőt kezdeményeztek nálam, mégis egy ponton elakadt a dolog.
2023. szept. 12. 09:10
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

#4 és #5 színtiszta ostobaságokat beszél.

#4 értelmi szintjét önmagában mutatja, hogy az első mondatában orvosról beszél, holott a pszichológus nem is orvos. A pszichiáter igen, tehát valószínűleg keveri a kettőt.

2023. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

A te értelmi szintedet meg az minősíti, hogy meg sem tudod indokolni az állításodat.

A színtiszta ostobaság te magad vagy, meg a hozzád hasonló megmondóemberek, akik mindenkitől okosabbnak hiszik magukat.

Különben #4-nek meg igaza van, azokra a férfiakra ragadnak a nők, akik a fenti tulajdonságokkal bírnak.

Az egész ismerkedés-párkeresés külső domináns, ha esetleg nem tűnt volna fel.

2023. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Na, megérkezett az incel különítmény!
2023. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Lepontozás ide vagy oda, szerintem sem feltétlen jó megoldás egy csomó pénzt kidobni erre. Inkább fordítsd ezt az összeget a külsőd javítására. Elsőként mondjuk egy jobb frizura, feltéve, hogy van hajad. Ha nincs akkor meg is vagy, nagyjából ennyi volt a "párkapcsolatosdi".

Persze jó dumával és gátlástalan nyomulással, magyarán, hogy mindenkit leszólítasz, minden csajhoz odamész, folyamatosan ismerkedni próbálsz, munkahelyen, a boltba, a buszon, a szórakozóhelyen stb. ÉS sok pénzzel, magas státusszal, vagyonnal tudsz kompenzálni, de ott már nem önmagadért fogsz tetszeni senkinek sem.

Mondjuk abban az esetben megértem, hogy pszichológushoz fordulsz, ha van valami feldologzatlan traumád, vagy szociálisan elmaradott vagy, de egyébként külsőre rendben vagy. Mondjuk a szociális életet sem a pszichológus fogja számodra megadni, ahhoz az kell, hogy megerőltesd magad és merj kimenni az utcára, emberek közé, merj odamenni random arcokhoz és sokszor hülyeséget csinálni.

2023. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!