Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan oldal, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan oldal, ahol fizetős lányok igénybevételéhez adnak gyakorlati tanácsokat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már szűz, de fizetős lánynál még nem voltam. Mindig arra vágytam, hogy egy barátnőm legyen, aki igazán szeret. A második öngyilkossági kísérletem és a covid óta átértékeltem az életemet és azt gondoltam, hogy nekem fokozott mértékben szükségem van testi érintésekre, ölelésekre és csókokra. Olyasmikre, amiket a lányok az első randin nem adnak meg a férfiaknak, nekem meg még egy első randit is nagyon nehéz összehozni bárkivel is.


Sokszor hallom, hogy a fizetős lányok csak úgy "lerendezik" a férfiakat. Igazából nem is a pénzt sajnálom, de egy ilyen mentalitású lánynak fizethetnék én bármennyit, akkor se nyújtana többet.


A pszichológus sem tud segíteni, teljesen kilátástalannak érzem a helyzetemet.



2021. jún. 3. 04:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

“Sokszor hallom, hogy a fizetős lányok csak úgy "lerendezik" a férfiakat.„


Van ilyen is, olyan is, ezért azt javaslom, hogy, az erre szakosodott oldalakon keress olyan lányt, akinek jók az értékelései. Ott, többé-kevésbé részletesen leírják a vendégek, mik voltak a tapasztalataik.


Nézd meg jól az általad választott lány adatlapján, hogy mit vállal. Gondold át, mit szeretnél, és az egyeztetésnél beszéld le vele, mert ez az “árképzést„ is befolyásolja.


Az elején, lehet, hogy furcsa lesz, de ha bejön egy lány, és jók lesznek a tapasztalataid vele, netán többször is meglátogatod, alakulni fog a dolog.

2021. jún. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Sajnos a fizetős lány a hozzád hasonló problémakkal küzdők helyzetében nem segít. A prostikat az alacsony empátiával rendelkező kalandorok/pszichopátiás hajlamúak; vagy a házas férfiak veszik igénybe elsősorban. Magyarul akinek tényleg csak a nő teste kell, a lelki részek pedig nem.


Én inkább javaslom neked - és ezt halál komolyan gondolom - az önkéntes munkát. Hidd el, ösztönösen is át fogod értékelni a saját életedet, ha látsz néhány valóban szomorú sorsot.

2021. jún. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
"A pszichológus sem tud segíteni, teljesen kilátástalannak érzem a helyzetemet." Mit mondot, miért nem?
2021. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
90%
Fizetős lánytól ezt nem fogod megkapni, ezt jól látod, főleg nem hosszútávon. Pénzzel érzelmekre senkit sem tudsz rávenni, magadat kell rendberakni ésutána randizni, társat keresni.
2021. jún. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

A beszamolok.com-on és a rosszlanyok.hu-n egyaránt írnak beszámolókat a lányokról azok, akik meglátogatták őket. (Utóbbin mondjuk le tudják tiltani a beszámolókat a lányok, ezért olyanhoz nem szabad menni, aki letiltotta, vagy 1-nél több elutasított beszámolója van.) Ezekből megtudhatod azt is, hogy mennek a dolgok, meg azt is, hogy kihez érdemes elmenni.

Egyébként a prostizásnak számos előnye van. Akkor is szexhez jutsz, ha nem nézel ki jól. Rendszeresen járnak szűrésre és csak gumival szexelnek, így a közhiedelemmel ellentétben kisebb eséllyel kapsz el betegségeket. A legtöbben nem vernek át, nem úgy, mint egy barátnő(jelölt). Egyedül annyi a hátránya, hogy titkolni kell.

2021. jún. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
szia, harom dolgot tudok tanácsolni, tedd rendbe az életed egyéb területeit, legyenek barátaid, jó munkád és sikerélményeid, érintés miatt pedig rendszresen járj masszőrhöz svéd és nyugtató massszázsra. a fizetőslányoktól nem csak szexet lehetkérni, mondhatod hogy pettingetés beszélgetést akarsz. sokan, főlega a 35-40 körüliek akiknek már gyaerekük is van, hajlandóbbakés megértőbbek erre. a fiatalok nem annyira, őkmég lenéznek, flegmák és ilyen dumálgatásba bele se mennek mert az nekik nagyobb energiáába kerül, mint egy szex
2021. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Egy prosti a te problémádon nem segít..

Attól még, hogy mint fölöttem leírták lehet lehet az igényeidhez közel álló, sőt ha beszélsz vele akár azonos lányt találni, attól még ő ezt a pénzért teszi meg, semmi köze a szerelemhez, amire valóban vágysz.

Válts pszichológust, ha úgy érzed, hogy a jelenlegivel nem haladsz előre, de azt is vedd figyelembe, hogy magadon neked kell dolgozni, ő csak lökdös a felismerések felé.

2021. jún. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
+1 Az önkéntesmunkára, lehetőség szerint olyat válassz, ahol örülnek neked.
2021. jún. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
A prosti tényleg nem segít. Ő azért ölelgetne max., mert fizetsz neki, nem érzelemből, és egy óra ölelgetéstől semmivel nem leszel előbbre.
2021. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És milyen önkéntes munkákon örülnek a magamfajta lelkisérült embereknek?
2021. jún. 4. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!