Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan várhatja el tőlem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan várhatja el tőlem egy nő az ismerkedés alatt, hogy én nyújtsak biztonságot neki, illetve a gyerekének?

Figyelt kérdés

Nem a női nemet szeretném leszólni, nem valami incel nőgyűlölő kérdést akarok megírni, csak nem értem, hogy hogyan várhatja el egy gyerekes nő tőlem, hogy én nyújtsak biztonságot neki meg a lányának.


Gondolom a biztonság = anyagi biztonság, stabil munkahely, stabil lakhely, amivel nincs is baj, ezek valóban az élet részei, de ezeket elvárni, amikor cserébe egy gyereket tudsz csak felmutatni nekem eléggé visszás.


De volt aki válófélben volt, igaz gyereke nem volt, de ugyanezeket várta el tőlem, (alapból nem jó belépő szerintem ha épp válás alatt van valaki).


Vagy ez tényleg az én dolgom lenne és csak én reagálom túl?


2023. szept. 13. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Senki nem tart a fejedhez pisztolyt bzdmeg! Jogod van erre nemet mondani! Neki meg joga van igy elutasitani!
2023. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor nem értem, hogy egyáltalán miért elvárás ez az Ő részükről, én fordított esetben nem várnék el ilyeneket, ha az egyetlen dolog amit cserébe feltudok mutatni egy elromlott házasság meg egy gyerek.


(Nem a válással van bajom, meg a gyerekekkel, hanem azért amit cserébe elvárnak)

2023. szept. 13. 13:41
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

2

Mindenki azt vár el amit akar! Te is azt adsz meg amit akarsz! Hol a gond?

2023. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem az ilyen jellegű problémázást. Erre való az ismerkedés, hogy megismerjétek egymást, lássátok, hogy összeilletek-e. Ha nem találkoznak az igények, akkor szépen búcsút kell venni és kész.
2023. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne várhatná el? Ha csak egy balekot is talál erre, már igaza volt. Senkinek nem kötelező ezt vállalni. Felháborodni meg pláne hülyeség ezen, egyszerűen ne állj le vele és kész.
2023. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
4. Nem érted persze, mert ha bár burkoltan ugyan, de megint a "hogyan próbáljuk a gyerekes nők önbizalmát letörni?" lemez van feltéve.
2023. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Amíg van sz*r, addig veréb is lesz. Amíg sok férfi ezt bevállalja önként, hogy más gyerekét neveli és ilyen nőt tartson el, addig persze hogy bepróbálkoznak. Rendkívül kényelmes megoldás ez neki, és hát nyilván ha van aki megadja, akkor ezt próbálja elérni. Értem hogy nálad miért lehet már magában a feltételezés is inzultáló. De attól még sajnos létező ez a jelenség, sőt, ennél sokkal pofátlanabb dolgok is.

Egyébként túlreagálni tényleg nem érdemes. A gyerek nem valami rejtett hiba, hanem szerencsére már a kapcsolat előtt is lehet tudni róla, hacsak nem teljesen vert át. Szóval már az elején nemet tudsz neki mondani, hogy ez így neked nem pálya.

2023. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagy köteles ilyenekkel leállni. De valószínűleg azért várnak el ilyeneket, mert van olyan balek aki megadja nekik. Férfiaknál nincs nagyobb birka, főleg a magyar férfiaknál.
2023. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A nőnek van igaza, mert nő. Ennyi. Ez ilyen oldal
2023. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekes nők önbizalmát letörni, aha. Mert itt ők az áldozatok, mint mindig. Csak épp a lényeget felejtetted ki, hogy az egyedülálló! gyerekes nők sokszor végtelen és indokolatlan, már már pofátlansággal felérő túlzott önbizalmát. Amit legtöbbször mások róvására, ekézésére, vagy kihasználására próbálnak felhasználni. A letörni pedig relatív, szerintem ha reálisba sikerülne kicsit visszarakni, az már megfelelő lenne. De általában ez is hatalmas csodaként kezelendő, mert az arc az hatalmas, és mindig mindenki más a hibás a helyzetért, csak ők nem.

Gyerekkel meg kár takarózni, nyilván nem a gyerek hibája. Sőt, konkrétan a gyerek a leginkább ártatlan áldozata ennek az egésznek. De amikor pajzsként tartják maguk előtt hogy minden a te hibád és gyerekgyűlölő vagy mert nem akarod más gyerekét nevelni és pénzelni, az kissé gáz. Nem, nem a gyerek hibája! Általában a nő hibája hogy olyan ember után tepert erővel, és csináltatta fel vele magát, akiről mindenki mondta hogy ne csinálja nem lesz jó vége, de a nő persze "okosabb volt" mint mindig, meg hogy nem baj ha nem jön össze majd felneveli egyedül stb. Meg hogy majd ő megjavítja. Sok ilyet láttam. Azóta is vagy egyedül küszködnek, nagyon büszke szingli anyukaként, a férfiakat szídva ahol csak tehetik. Vagy sikerül találni valami balekot és akkor újra "példás anyukává" válik. Még a r*banckodó facebook galériát is egyből eltünteti, lesz helyette teljes arculatváltás. Ja várj ez gonosz volt, kitalálok mindenféle fantáziát hogy letörjem a szegény gyerekes nők önbizalmát. Szerencsére a valóságban ilyen nem létezik, nincs tele a facebook se vele, meg az emberek ismerettségi körei se a való életben.

2023. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!