Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elsősorban lelki vagy anyagi biztonságot nyújtó társra vágytok?

Figyelt kérdés

Névtelenül vagyunk, szóval csak őszintén..

Ha van kedvetek, írjátok le, mit értetek ez alatt (szerintem sokan mást értünk alatta), és hogy mennyi idősek vagytok, illetve F/N.


Én első sorban lelki biztonságot keresek. Egy olyan nőt, aki mellett úgy érezném, hogy nem kell titkolnom semmit, mert megért. És ő is megbízik bennem annyira, hogy megosztja a mélyebb gondolatait.

Olyan nőt, akivel elsősorban megoldást lehet keresni, ha probléma merülne fel, közös megoldást.

Persze pénzből élünk, de engem valahogy a lelki biztonság érzet motiválni tud, hogy más területeken is sikeres legyek.

F31



2019. nov. 10. 22:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Haaat ez egy furcsa kerdes. Nem hiszem hogy lelki vagy anyagi biztonsagra szuksegem lenne. Marmint a tarsam nem ezt kene nyujtsa. Szerintem az elet unalmassa valik ha tul biztosra megy az ember. En valaki olyant keresnek aki mer kockaztatnj, belevagni az ismeretlenbe.

26 f

2019. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Lelki biztonságot és mindent leírtál amit nekem is jelent ez a kifejezés. 28/N
2019. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Én is hasonlóan gondolom, mint te kérdező. A lelki biztonság sokkal fontosabb, persze nem elhanyagolható az anyagi biztonság sem, de az anyagi biztonságot együtt is meg lehet teremteni és szerintem így is kellene, nem pedig szimplán csak elvárni a másiktól.


"Egy olyan nőt, aki mellett úgy érezném, hogy nem kell titkolnom semmit, mert megért."


Sajnos ez az a mondat amit sokáig szerettem volna, de mostanra már úgy gondolom, hogy elérhetetlen és csak nagyon kevés ember számára adatik meg az ilyen csoda. Lehet hülyén hangzik, de csak akkor lehetsz igazán szabad, ha van valakid akinek bármit elmondhatsz és nem kell félned, hogy holnap már nem lesz melletted.


F

2019. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
91%
Nekem csak a lelki, az anyagi már megvan.
2019. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Lelki biztonság nem létezik.
2019. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp lelkit. Az anyagiak nekem már megvannak/lesznek,de még olyan férfit nem sikerült találni,akivel rendesen beszélhetek,tiszteljük,szeretjük egymást és meg is érti a dolgaimat/és èn is az övéit.
2019. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Lelki.N
2019. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

Én ezeket inkább nyújtani akarom, nem keresni.

Férfiként legalább is így vagyok önazonos.

2019. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen lelki. Ha ez adott, onnan a többi probléma közösen megoldható, vagy legalábbis elviselhetőbb.
2019. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
#8 egyetertek. A ferfi nem keres biztonsagot.
2019. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!