Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan várhatja el tőlem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan várhatja el tőlem egy nő az ismerkedés alatt, hogy én nyújtsak biztonságot neki, illetve a gyerekének?

Figyelt kérdés

Nem a női nemet szeretném leszólni, nem valami incel nőgyűlölő kérdést akarok megírni, csak nem értem, hogy hogyan várhatja el egy gyerekes nő tőlem, hogy én nyújtsak biztonságot neki meg a lányának.


Gondolom a biztonság = anyagi biztonság, stabil munkahely, stabil lakhely, amivel nincs is baj, ezek valóban az élet részei, de ezeket elvárni, amikor cserébe egy gyereket tudsz csak felmutatni nekem eléggé visszás.


De volt aki válófélben volt, igaz gyereke nem volt, de ugyanezeket várta el tőlem, (alapból nem jó belépő szerintem ha épp válás alatt van valaki).


Vagy ez tényleg az én dolgom lenne és csak én reagálom túl?


2023. szept. 13. 13:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mondanál példát, hogy milyen biztonságot vártak el tőled az ismerkedés alatt?


Csak azért, mert az utóbbi években, túlnyomó többségében gyerekkel is megáldott nővel lefolytatott, pár száz önálló beszélgetés és százas nagyságrendű randi közben ugyan volt jópár minősített elmeroggyant, viszont a kérdésben vázolt helyzet egyszer sem állt elő.

Mi volt a konkrét "biztonsági igény"?

2023. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
32%
Miért, nincs melód és a híd alatt laksz? Teljesen alap dolgokat vár el. Te nem várod el a nőtől, hogy legyen állása és lakjon vhol?
2023. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!