Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy hogy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy hogy egyszerűen nincs hol ismerkednie ?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 14:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan ezt érzem én is.
2023. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
88%

Igen.


És szerintem sokan.

2023. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
83%
Az itt kiírt kérdések alapján sokan.
2023. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
89%
Kezdem feladni
2023. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
95%
Élőben elutasítanak, neten meg még azt sem...
2023. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 A kérdező kommentje:
Ti miért érzitek így ?
2023. szept. 14. 16:37
 7/89 A kérdező kommentje:
Szerintetek miért van így ?
2023. szept. 14. 16:37
 8/89 anonim ***** válasza:
81%

Számításaim szerint 27 éves koromra (kb. 2 év) összeszedhetek annyi pénzt, hogy megműttessem magam, egy orr és fül plasztika tutira kell.


Addig jelenleg sportolok.


Az egész arcomat elcsúfítja főként orrom és a fülem is. De valami brutál.


Voltam is már sebésznél csináltunk illusztrációs képeket is...hát igen óriási a különbség az egész fejem és arcom.


Előbb lesz műtétem mint autó meg lakás az egyszer biztos.

2023. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
81%
Én normális nō vagyok (27) de vagy csak szexre kellek, vagy nem kellek, ha nem irányítom én a beszélgetést. 10 percre lakik tōlem egy srác (értitek 10 :"( ) és volt tali megbeszélve és lemondta. Nem értem :(
2023. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
63%

Nekem azért van így mert a munkahelyem tele van vénekkel dagadtakkal aszotakkal egyik se kéne.

Vagy a szomszedsrácnak egyiknek nője van es nem is érdeklem, másik fogyatékos beütésű 3.egy nyugger, akikkel találkozom szerelők postások rovarirtók megint ilyen tagbaszakdt rondák vagy öregek, a pizzás fiút csak a borravaló èrdekli,a buszsofőr nem csak engem les nem csak velem akarna kezdeni hanem minden 2.al is, a taxisok iugyanez aki beül és nő már jöhet egy körre is, vagy egy boptvezető is akknél vásárolok őszhajú és irtó rigolyás, valojában néha olyan érzésem van mintha az egesz földön nem is lenne valódi helyes normális férfi egyed, mert ezekből egyik se az.

Társker ugyanez.

A müveletlenek tahók sötétek udvarolni nem tudók vagy tisztességtelen nőcsalók tömkelege.


Én azt érzem bárhova nézek szerintem valódi fèrfiről egy kép csak az agyamban létezhet.

Nem is látok sehol egyet sem.


Múltkor komolyan már le akartam fotózni hogy mennyire gnómok akik szembejönnek.

2023. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!