Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak meg egyszerűen nincs kedvem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Öt év is eltelt már és egyszerűen nincs kedvem ismerkedni nőkkel. Lehet hogy a csalódások miatt, lehet hogy azért mert nem akarok egyszerűen már megfelelni és nincs kedvem hozzá? Kényelmesebb az életem szingliként úgy érzem? Vagy mi az oka ennek egyáltalán? Normális ez forduljak orvoshoz emiatt?
2018. júl. 1. 17:48
 1/7 anonim válasza:
De azért még feláll?
2018. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Persze azért megnézem a nőket....
2018. júl. 1. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Mi értelme egy olyan kérdésnek, amire egyedül csak te tudsz válaszolni!

Fogalmam sincs, hogy miért nincs kedved. Talán meleg lettél, talán már hatalmába kerített az önsajnálat, mit tudom én. Kérdezd magadtól!

2018. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az simán lehet, hogy az gátol amit írtál. Engem is gátol, de erősebb a vágy arra, hogy valakit szerethessek, és ő viszont szeressen, és jól érezzük egymást.
2018. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fontosnak tartod, akkor fordulj orvoshoz. Ha jól meg vagy így is, akkor ne fordulj. Ezt csak te tudhatod, gőzöm sincs, miért kérdezed tőlünk-,- Teljesen egyetértek #3-al.
2018. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Kukit kíván a lukad.
2018. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nyugi nekem 7 éve nincs csajom. Valld be te is magadnak, hogy töketlen vagy. Kicsit fájni fog az igazság, de tényleg így van.

Csak kifogásokat keresel. Ha rádcuppanna egy csaj akkor nem mondanád neki, hogy jobb egyedül.

2018. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!