Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai fiatal lányok egyszerűen nem is akarnak ismerkedni, de folyton nyávognak, hogy nincs egy rendes fiú sem nekik?

Figyelt kérdés
Még esélyt sem adnak az ismerkedésre, azt hittem csak a külső miatt van ez, de amikor kép nélkül is elutasítást tapasztaltam egy nyamvadt szia után is,akkor rájöttem, hogy a lányokkal van valami nagy baj ott a fejekben...
2013. nov. 10. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is észrevettem. Itt is van akivel elkzedek beszélgetni, 2 üzenetig jutunk...

Na de ez egy dolog, csak sajna gépen kívül is ez van. Ha nem 90-100%-os a pasi kívülről, akkor ott is egy szia, mi újság után benyögi, hogy bocsi, de van pasim, holott el se mondtam, hogy mit akarok, lehet csak megszeretném kérdezni, hogy mi merre van.

Tudom, hogy ez nem igaz mindenkire, de többségben ezzel találkozom.

2013. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az idősebbek is kb. így viselkednek, még itt is. Egy részük talán csak nyafogni jár ide, és sajnáltatja magát, némi virtuális vállveregetést várva. Mások mindenkitől félnek, megint mások felszínesek, de vannak, akik szimplán ostobák vagy pszichopaták, meg vannak, akiknek van is barátjuk, de húzzák mások agyát, vagy éppen mosolyszünet van. Azt hiszem, sokszor ők maguk se tudják, hogy mit is akarnak, vagy félnek, hogy kiderül, hogy mégse olyanok, mint amilyeneknek tűnnek, de lehet, hogy nem is tudnak normálisan beszélgetni. A leginkább rafináltak még azt is hozzáteszik, hogy "majd írok", "még beszélünk".
2013. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem, és szerintem azért van, mert buták. Behisztiznek mindenen, hülye elvárásaik vannak, amiknek ők sem felelnek meg lányként. Vannak ilyen barátnőim, és még engem is idegesítenek. Buták. Nem lehet mást mondani rájuk.
2013. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zgyzgy válasza:
Évezredek óta ezt csinálják...
2013. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Itt is az egyik topikban megy az észosztás, hogy ismerkedj buszon, könvytárban, buliban, utcán, akárhol, a másikban meg pont arról, hogy az ilyen helyeken előforduló lányok egyike sem vágyik ismerkedésre, mert ő siet, mert nem ér rá, mert barátja van, meg miből gondolja egy fiú, hogy egy lány buliban ismerkedni akar. Aztán megy a rinyálás, hogy a fiúk nem akarnak sehol kezdeményezni.
2013. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ezt tapasztalom az interneten. Az a legdöbbenetesebb, hogy még a társkereső oldalakon sem akarnak ismerkedni! Sőt, még csak nem is válaszolnak a levelekre sem, ez pedig már végképp érthetetlen!

Ez van velem is, ha nincsen kép, még akkor sem nagyon írnak vissza.

Pedig nekem az internet lett volna az egyetlen reálisnak tűnő lehetőségem az ismerkedésre, de sajnos az ő katasztrofális viselkedésük miatt ez is elúszott. Az utcán, buszon, boltban meg egyszerűen nincsen bátorságom ahhoz, hogy megszólítsak valakit.

Itt ezen az oldalon is próbálkoztam, de itt meg az a probléma nálam is, hogy túl messze laknak, vagy pedig eltűnnek egy pár levélváltás után.

Így pedig fogalmam sincsen, hogy mit lehetne csinálni.

2013. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!