Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tapasztaltok Tinderen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tapasztaltok Tinderen, milyen sikereitek van ezen az alkalmazáson, mennyi match jött össze, volt már randi, esetleg összejött már szex vagy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2023. szept. 16. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

36 match, 50 like jelenleg. Volt már 2 kapcsolat, 3-4 szex. Nem tudom, ezek ilyen átlag adatok. Mostanában úgy érzem hogy a kutyának nem kellek. Utcán se néznek rám a nők, semmi.


27F

2023. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:

6match, 14like, 2beszélgetés.


1szexkapcsolat, ami rendesbe ment àt.


Mindezt 5teljes év alatt.


33/F, nem dekoratív, de jó kiàllàsú.

2023. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*vannak


Amúgy csak önbizalom rombolásra használtam. Semmilyen szempontból nem vagyok jobbra húzós forma.

2023. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1 match, aki vissza sem ír, 7 like, 0 beszélgetés.

Semmi értelmes eredmény nincsen, néhány nővel beszélgettem ott, de csak nagyon röviden, mert meg sem akartak igazán ismerni. Csak szórakoztak...

Unalmas, nem éri meg foglalkozni sem vele...

2023. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sikeresen töröltem az accountomat.
2023. szept. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Több hónapnyi tinderezés után 1 randi. Matchek voltak, de kevesen írtak vissza, mégkevesebben akartak tényleg megimserni.


Szerintem teljesen rendben vagyok mint külsőleg, mint belsőleg, barátnőm is volt már három, te a társkereső csak idegeskedésre jó pasiként.


Azóta töröltem és sokkal nyugodtabb az életem.

2023. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!