Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos Férfi Vs Nő kettősmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos Férfi Vs Nő kettősmérce?

Figyelt kérdés

TikTokon feldobb ilyen minimum 80 kg-os nőket. A komment szekció tele van kedves szövegekkel. Profilképek alapján normális kinézetű ferfiaktól. Udvarolgatnak, bókolnak, nyaliznak az ilyen testes nőknek is!


Az miért van ha a férfi dagadt, vagy nem is kell igazán dagadtnak lennie!!! Csak van rajta plusz. Ott 1db női érdeklődő nincs! Sőt mindehol megkapja az élete során hogy fogyj le vagy dögölj meg dagadt disznó! ?


Szóval értitek azért ez durva. Csak a férfiaknak kell dietàzni meg 70 kgnak lenni (maximum).



2023. szept. 17. 06:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
A zsírpárnák, a domborulatok, a hatalmas mell és tulajdonképpen az elhízás különböző mértékei mind a női nemi jelleg, a zsírpárna valamiféle megjelenése. Ez egyet jelent a nőiséggel ősidők óta, lásd a vénusz szobrok ábrázolása. Ez akkor is így van ha tudjuk, hogy a kóros elhízás már veszélyes. Láttál már férfi vénusz szobrot? Nem véletlenül nem. Ugyanígy egy kopaszodó férfit simán elfogadunk de egy kopaszodó nőt nem, ő parókát fog hordani vagy valami trükkel él.
2023. szept. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Most erre nem is tudom mit mondjak, amikor 100 kiló alatt nem is jött még be pasi. Nyugodj meg, én is le vagyok hordva elég rendesen az ízlésem miatt, de bárki mondhat bármit, én akkor is maradok a nagydarab bacchusi félisteneimnél.
2023. szept. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon sok férfi nem elfogadja, hanem kifejezetten az ízlésének megfelelőek a különböző duciságú nők!!! A nagyon kicsit nagyfenekűtől az egészen duci nőkig bezárólag sokféle nőre van kereslet. Ez a férfiakra sajnos fordítva nem igaz. Ez van, ezt kell szeretni, és ez valóban összefügg azzal, hogy melyik nemnek mi áll jól, a nőnek jól tud állni a ducisága férfinek meg nem. A kereslet kínálat meg fogja határozni, ahogy eddig is mindig ez határozta meg a párkapcsolati piacot.
2023. szept. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%

3


De igen nagyon is van felőlem kereslet a nagydarab férfiállatokra, kérlek szépen ne gondold, hogy nem áll jól amikor egy férfi az alkatához illően elég magas BMI-vel rendelkezik (nyílván kettes voltam) 🐻❤️

2023. szept. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
4. A nagy számok törvénye alapján természetesen mindenre vannak kivételek, de most ugye nagy általánosságban tudunk beszélgetni bármilyen témáról. Attól, hogy létezik olyan nő akinek a kövér férfiak jönnek be még általánosságban beszélve ez nem lesz igaz. Ugyanakkor viszont az, hogy a férfiaknak a különböző duciságú nők jönnek be az meg általánosság.
2023. szept. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem jönnek be a testesebb férfiak, minimális pocakot felesleget sem tudok tolerálni. De nőként én is azt látom pasiknak bejönnek a duci hasas csöcsös nők.
2023. szept. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha elhízol, mellre is megy. Ami nőnél kevésbé gáz, mint férfinál.
2023. szept. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
A szezont a fazonnal nem kéne keverni. Nőknél ösztrogén hormon dominál, férfiaknál tesztoszteron. Melyiknek melyik testforma is az eredménye? A férfinak könnyebb izmosnak lenni mint egy nőnek szimpla természetadta hormonok miatt, nehogy már ugyanaz a testi jellegzetesség legyen a vonzó egy férfi meg egy nő számára. Max a homoszexuálisoknál.
2023. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%
A férfiaknak messze nem annyira fontos a nő külseje, mint fordítva, emellett a férfiak ízlése jóval változatosabb, van olyan, akinek kifejezetten a kövér nők tetszenek.
2023. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

"Sőt mindehol megkapja az élete során hogy fogyj le vagy dögölj meg dagadt disznó!"


"Csak a férfiaknak kell dietàzni meg 70 kgnak lenni (maximum)."


Ha szeretnél objektíven látni ebben a kérdésben, akkor szerintem tölts el fél napot egy strandon vagy fürdőben, utána meg egy bevásárlóközpont vagy hipermarket bejárata előtt, és csinálj egy fekete-fehér statisztikát arról, hogy azok között a férfiak közül, akikeket a párjukkal látsz, hány van, aki


1) 70 kg alatt van


2) normál testsúly tartományban van


3) van rajta súlyfelesleg


4) komoly súlyfeleslege van, sörhassal

2023. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!