Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos Férfi Vs Nő kettősmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos Férfi Vs Nő kettősmérce?

Figyelt kérdés

TikTokon feldobb ilyen minimum 80 kg-os nőket. A komment szekció tele van kedves szövegekkel. Profilképek alapján normális kinézetű ferfiaktól. Udvarolgatnak, bókolnak, nyaliznak az ilyen testes nőknek is!


Az miért van ha a férfi dagadt, vagy nem is kell igazán dagadtnak lennie!!! Csak van rajta plusz. Ott 1db női érdeklődő nincs! Sőt mindehol megkapja az élete során hogy fogyj le vagy dögölj meg dagadt disznó! ?


Szóval értitek azért ez durva. Csak a férfiaknak kell dietàzni meg 70 kgnak lenni (maximum).



2023. szept. 17. 06:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
A kopaszodás meg a férfiaknál elfogadottabb. Most akkor ez kettős mérce?
2023. szept. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
Milyen kettősmérce??? Nem FÉRFIAKNAK tetszik az egyén Nő, hanem EGY ADOTT FÉRFINAK! Neked nem kötelező együtt lenned 80kg.os nővel, és nekem sem kell egyutt lennem dagadt pasival, ha nem akarok! Választhatsz!!! Ez a léngye!
2023. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

Meglehet, hogy bizonyos mértékig az elhízás egy nő esetében elfogadottabb. Ennek oka, hogy a nők általában a fenekükre, mellüke híznak, amelyek bizony a nőiesség jele. Nézz rá a Willendorfi Vénusz szoborra vagy Rubens festményeire és nézz rá az antik görög férfiszobrokra és a mai férfiideálra. A férfi test mindig is akkor számított vonzónak, ha erős, izmos, szállkás volt. Emellett a nők jelentős részének az 1-2-3-akárhány tehesség miatt is megereszkedik a hasa, melle stb. Ha vissza is nyerik a versenysúlyukat, a testük már nem lesz olyan feszes, mint azelőtt. (Igen, persze, gondolom ha napi 8 órát töltenének a konditeremben, akkor sikerülne, de maradjunk a valóság talaján.)


Lehet ezen háborogni, de evolúciós oka van... rengeteg dolog meg a férfiak esetében elfogadottabb: kopaszodás, testszőrzet (a férfinak kilóghat a mellszőra a pólója alól, de jaj egy nőnek, ha borstás a lába), őszülés és még sorolhatnám. Kár ezeken vinnyogni.

2023. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Nekem 67-120 kg között volt mindenféle pasi, aki bejött, akikkel voltam.


De akik itt rinyálnak ezen mindennap kb, akkor se kellenének, ha fizetnének érte.


Főleg, hogy én meg érezzem már szarul magam, mert 65 kg vagyok nőként, pedig a nő felső határa 55 kg-nál van.


Na, elmentek a bús pic$ába, incifincik...

2023. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

15

De figyelj... Én meg 172 centi magassághoz sosem mentem 53 kiló fölé, csakhát ugye ennek megfelelően nem tudok méretes melleket felmutatni. A fenekemre edzegetek, de mellet nem nagyon lehet "csinálni" magadnak - természetes úton legalábbis nem.


Guess what, egy-két férfitól meg azt a burkolt vagy nyílt visszajelzést kaptam, hogy nem vagyok elég nőies. Egy alkalommal még az az okosság is elhangzott, hogy hozzám bizonyára csak egy pedofil vonzódhat, hiszen lapos a mellkasom. :D


Szóval amit mondani akarok az az, hogy bizonyos féfiak (akiknek megvan a párja a másik oldalon) tényleg mindenkire köpködni fognak, aki nem vékony, feszes testű, kerek fenekű, nagy mellű, angyalarcú és természetesen 18 éves. De végülis ki a halált érdekelnek ők?

2023. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%

#16


A 15-ös vagyok. Persze, igényeik vannak, sokkal kevesebb hormonális hatás éri őket, ami által sokkal könnyebb is karbantartani a testüket, ehelyett mégis ők jönnek ide köpdösődni, és adják elő, hogy a nők felszínesek... Na jah....

2023. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

A kopaszodasdal mi van? Miért fogadják el jobban a kopaszodó férfiakat? Miért csak a nőktől várják el a hosszú dús hajat?

Kettős mérce!

2023. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%

13

Ez ám az érv! Honnan vetted, hlgy kövér vagyok? 🤣 Inkább arra válaszolj, amit irtam, te f*szparaszt! Kötelező együtt lenned kövér nővel? Nem!!! Akkor miért gond neked, ha van olyan egyén, akinek viszont bejön? 🤔

Nekem nőkent, nem jönnek be a tulsulyos pasik! De nem hisztizek amiatt, hogy másnak igen

2023. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

“ Egy alkalommal még az az okosság is elhangzott, hogy hozzám bizonyára csak egy pedofil vonzódhat, hiszen lapos a mellkasom. :D”


Nem vagyok pedo de nekem pont az ilyen lapos, vékony , magas lányok tetszenek !! 😱 Meglehetne nézni ?

2023. szept. 17. 11:37
 20/21 anonim ***** válasza:
52%
Fuj bazmeg. "Meg lehetne nézni"... Megyek hányni.
2023. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!