Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, mutattok nekünk olyan nőket akiket már ti is elfogadhatónak tartanátok párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Ugye megy mindig a felesleges vitázás hogy incelek top nőket akarnak maguknak vagy sem. Ez itt és most könnyen eldönthető, hogy valóban top nőket-e, vagy csak sima átlagosakat, esetleg átlagon aluliakat. Ha rákereshető neveket mondtok az is jó, ha linket adtok az is jó. Ha valaki nagyon korrekt akar lenni, akkor az adott nőhöz még a szerinte járó 10/? pontozást is megadhatná.

Most az incel elméletek többi részét ne vegyük ide és ne itt tárgyaljuk, csak azzal foglalkozzunk hogy szerintetek melyik lenne a számotokra is megfelelő, fairnek mondható kategória.



#húspiac #incel #nőválasz #hány pontos
2023. szept. 24. 12:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
Imádom az incel kérdéseket😂
2023. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Lehet nekem sem ilyen kérdést kéne feltennem, mert igazából az #1 válaszoló adott eddig a tényleges kérdésemre választ, és neki köszönet érte.

A többi válasz meg valahogy pont a lényeg, a kérdésem felett siklik el. És nem arra válaszol. Mindkét nem irányából. Pedig pont az ezerszer megrágott és parttalan vitákat akartam kerülni, a lényegi, látható példák behozásával a válaszokban.

2023. szept. 24. 13:41
 13/24 anonim ***** válasza:
64%

8

Nőként én átlagosnak látom. Én is ilyesmi vagyok, szerintem ez nem egy extra külső...

2023. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
58%
Valahol pihen a szemetek ma....Dehogy átlagos az 1-es válaszban linkelt nő!!! Nagyon csinosNAK LÁTSZIK, h valójában milyen, azt nem tudhatjuk (smink, csukott szem miatt).
2023. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%

#13

Szivesen kielemzem akkor.

A melle és a feneke nem igazán látszódik, szóval az kiesik.

Bőre szép, sima(persze abból se látszik olyan sok)

Alakja vékony, egészségesebb mint a magyar átlag, ami túlsúlyos. A vékony boka pl arra utal, hogy nem is fog elhízni.

Nos az arca pedig, persze fontos lenne a szeme is, de egyértelműen átlag feletti, ugyanis semmi bőrhiba nincs az arcán, az orra kb tökéletes, szemöldöke is nagyon jó és természetesnek is tűnik, nem festettnek. Bár egy hajszálnyit szélesnek tűnik az állkapcsa, ezen kívül nagyon arányos és szimmetrikus az arcszerkezete.

Nos ez alapján rohadtul nem egy átlagos nő. Persze ilyen "normális lány" feelingje van, mivel semmi extra nincs az öltözködésében, de ez nem jelenti azt hogy átlagos lenne. Tényleg csak szerintem a ruhája miatt van egy ilyen első benyomása az embernek hogy átlagos, de valójában nem az.

2023. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
31%

Na, akkor en is dobok egyet....



[link]



39F incel

2023. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
16. Ez komoly?? Ilyen nők felelnének meg egy öreg incelnek?????
2023. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Oke.


Én is mutatok egyet ami megfelelne.


[link]

2023. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
58%

16 ha nem egy tipik csóró balkáni stílusa lenne akkor nem tűnne ki a gold diggerek közül

Persze ettől meg csak átlagosan csinos kategória

2023. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

1# vagyok ismét:

Köszönöm mindenkinek a véleményét a linkelt képpel kapcsolatban.

Azt gondolom, hogy egy nem feltétlenül feltűnő nő is tud szép-elfogadható lenni. Szerintem ő átlagos, de azt gondolom, hogy általában az az alma sem mindig a legjobb, amelyik a legszebb.

Ezért választottam egy nem cicababát:).

2023. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!