Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire elfogadható, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire elfogadható, ha egy férfi azért szűz még 30 évesen, mert az utóbbi 10-12 évben építette a karrierjét, az egzisztenciáját és nem volt ideje, ereje és türelme a párkapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés
Rólam van szó. Egyrészt még annak idején nincstelen egyetemistaként nem akartam ráakaszkodni egy lányra, másrészt elkezdtem fiatal mérnökként dolgozni, az elején sok volt a meló, nem voltam hozzászokva, így annyira elfogyott az erőm, hogy még kiverni is fáradt voltam, nemhogy csajozni.
2018. jún. 13. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
De azért szexelni lehetett volna velük, az egyetemista csajszik könnyen kaphatók, és sokszor nem is párkapcsolatot keresnek.
2018. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Most már van egzisztencia,pénz, lesz olyan akit egyáltalán nem zavar. Amit férfitől várt, azt már rég mind megkapta.
2018. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Elfogadható, de:

- egyrészt a szüzességnek a kapcsolathoz alapvetően semmi köze, csóró egyetemistaként nagyszerűen lehet szexelni, sőt, párkapcsolatokat is ki lehet alakítani;

- másrészt azt hiszem, hogy ez inkább takarózás, mentegetőzés, hogy megindokold a (vélt vagy valós) sikertelenségedet, ami amúgy zavar.

De tévedhetek is.

2018. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Hülye kifogás. Huszonévesen 10-12 óra munka után is elmentem randira. A férjem meg munka mellett szerzett piacképes diplomát, mégis volt akkoriban párkapcsolata. Mikor megismerkedtünk, akkor a főállása mellett még egy kisebb vállalkozása is volt, mégis tudott rám időt szakítani. Nem hiszem, hogy egy mérnök napi 14-16 órát dolgozik.
2018. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Biztos, hogy nem ez az igazi ok, amit leírtál, csak valószínűleg te sem tudod mi az. Emellett másoknak is van bőven ha mást nem, szexpartnere, de egy kapcsolata legalább,mert igénye volt rá. Ha nálad ez nem volt meg, akkor valami fordítva van bekötve nálad és nekem nem lenne kedvem kideríteni mi az, úgyhogy meghagynám másnak ezt a lehetőséget.


Gondolom leszavaznak majd nullával, de ez csak egy őszinte vélemény volt.


N

2018. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kifogás.

Csak mivel ez nem házi, azért nincs a listádon a "kutyám megrágta".

2018. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Magadat álltatod itt. Ha 30 évig nem kellettél senkinek, akkor most, majd hirtelen kellesz? Gondolj bele mennyi mindenből maradtál ki, amit már soha nem tudsz bepótolni. Amíg fiatal az ember épp az a lényege, hogy mindent bír . Évekig toltam meló mellett a napi szintű bulizást, alig alvást, csajozást és mégsem éreztem magam fáradtnak (nem drogoztam soha, mielőtt ezt írnád biztos amiatt.) Szóval, ha már fiatalon se bírtad a munka mellett a dolgokat most mit akarsz? Én most vagyok 40, de még mindig lehozom a csillagokat a nőkért, aki megérdemli és nincs kifogás meg nyafogás. Tuti nem lehetsz szép gyerek ez is közrejátszik, mivel jó állásod van pénzed van így nem igaz, hogy ne kereste volna legalább egy pénzleső csaj a társaságod mégha ronda is vagy. Maradnak a krvák kezdd el azt ebben éld ki magad, ha másképp nem megy.
2018. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pedig ez az indok. Muszáj volt sokat dolgoznom, plussz méltó is bevállalni, mert fontos volt kitörnöm a szegénységből. Tudtam venni egy házat, és van egy jó kocsim. Néha dolgoztam 12-14 órát. Rengeteg munka jön mindig, és kevés nálunk a mérnök és a munkás is. De most fogok szabadságot ki venni, és végre teljesítem egy régi vágyamat, megnézhetem Moszkvát, pont sikerült a foci vb-re időzítenem a dolgot. Lehet igazából én vagyok "csontgyenge" és kidurranok a 8-10 óra munkától.
2018. jún. 13. 16:43
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

Egyrészt hasonlóan tettem én is,bár nem voltam szűz de sokáig 26 éves koromig nem erőltettem a csajozást egyáltalán mert egy csóró lúzer voltam,500 Ft-ot osztogattam be kb.,igaz mellette akkor is kondiztam de sokat foglalkoztam a szakmai fejlődéssel és széthajtottam magam nagyon erősen.

Nekem erőm lett volna simán tehát kevés alvással elvagyok csak nekem minőségi árú kellett nőkből és nem voltam semmilyen szinten hozzájuk,ezek a farmer-pólós szürke egerek meg nekem soha nem kellettek.

Ezért nem erőltettem inkább karrierem építettem erősen mert tudtam majd bepótolom és olyan nők lesznek amilyenek nekem kellenek nem akik jutnak.

Keményen tanultam,edzettem,dolgoztam,plusz fejlesztettem soft skilleket is plusz PUA-t is tanultam szépen,heti 4 edzésből heti 5 lett.

Ezek ma ugyanúgy meg vannak csak már simán tudok ismerkedni,mert kifejlesztettem a dolgokat,kidolgoztam izmaimat is,tudok egy vonzó életet demonstrálni a nőnek,van autóm mert az sem volt BKV-ra meg egy szexi nőt nem akartam felültetni mert ott volt a letiltása(tapasztalat).

Azóta bepótoltam kamatostól mindent mert minden infrakstruktúra adott nincs kompromisszum minden már a helyén van külső,belső,karrier,kocsi.


Érzek náld kifogást,fiatal ember vagy,ne legyél fáradt,javaslok multivitamint szedni mert elmegy az életed,elalszod azt.

Mostmár neked is adott a karrier nem lehet kifogásod,ha csak nincsen valami más a háttérben.

Nincsen?Vagy van?

2018. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez nem jó kifogás, az emberiség nagy része lenne akkor hasonlóan érintetlen, akik a karrierjüket építik.
2018. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!