Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék 26 éves lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék 26 éves lányként ismerkedni ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

Egyetemet végzett, meglehetősen dekoratív lány vagyok, sportolok, imádom a művészetet, és a 40-50 körüli férfiak tetszenek. (Mind szellemi mint testi szinten ez a vonzó számomra)

Hol lenne érdemes ismerkednem?

Ami igazából fontos, hogy a másik is sikeres, művelt legyen, udvarias, akarjon még gyereket (van aki akar ennyi idősen ebbe ne kössetek bele légyszi), és tudja értékelni a természetességet, kedvességet, nyugalmat, és persze tudjon elköteleződni.

Most már úgy érzem, hogy szeretném megtalálni a párom akivel közösen boldoggá tehetjük egymást és akivel lehet maradandóra tervezni.

Akár online társkereső ötletet, vagy személyes ismerkedésre vonatkozó ötletet szívesen fogadok, hogy hova lenne érdemes eljárni…

Nem egyszerű kérdés tudom, de előre is köszi mindenkinek

(Szórakozni nem nagyon járok.)



2023. szept. 29. 09:29
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
13%

Majd egy par ev mulva jo leszek neked.... Csak addigra te nem, nekem :)



39F incel

2023. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem szebb lett a napod, hogy ezt leírtad nekem.
2023. szept. 29. 09:50
 3/51 Lilluci27 ***** válasza:
91%
Tinder, Badoo, Facebook társkereső
2023. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
64%
Egyetemet végzett és gyakorikérdésektől várja a tutit. Valamiért ez olyan hihetetlen számomra.
2023. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
57%
Mire felnő az a gyerek, már meg is hal az apja...
2023. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
24%

#5



Ha olyan apja lesz, mint nekem, lehet, jobb is....



39F incel

2023. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
80%
Nem kötekedésből, full komolyan kérdezem: korodbeli nem jó?
2023. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
80%
4. Én is egyetemet végeztem azt mégis itt vagyok. Igaz, én a felét sem veszem komolyan az itteni kérdéseknek.
2023. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
86%
Akárhol. Társkeresőn beállítod a korosztályt, ömleni fognak a levelek. A gyerek kérdés neccesebb, de valóban van még 40-es évei elején, aki most akar családot alapítani. Azt nem írtad, hogy meglévő gyerek gond-e, a legtöbb már elvált apuka, erre számíts.
2023. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
14%
Miert nem ìrtad meg frankon hogy a vezető beosztàsù vagy vàllalkozò sok pènzt kereső ezaltal joval idosebb nagyon sikeres ferfiak jonnek be.. oszintebb lett volna.
2023. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!