Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők, nálatok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, nálatok milyen "feltételek" kellenek ahhoz, hogy ti is "viszonozzátok" azt, ha egy fiú ismerkedni akar veletek, netán elhívna titeket randira?

Figyelt kérdés

2019. nov. 23. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Hogy nagyon vonzó és nagyon értelmes legyen az illető PLUSZ érezhetően nagyon egy húron pendüljünk.
2019. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Alap vonzalom de nem kell hogy az ideálom legyen

hogy az életéről céljairól életviteléről tudjak ezt azt hogy a kettőnkè összeegyeztethető e

és hogy lássam rajta a komoly szándékot illetve hogy szàmomra igazi férfi.

2019. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Tehát az első két hölgy Ryan Goslingokat keres. Értem.
2019. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Kedves hármasunk meg a tipikus megkeseredett szingli 🤣
2019. nov. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#4: nope. I'm conscious. You know what I mean.
2019. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván az, hogy tetsszen és szimpatikus legyen.
2019. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Aki tisztel, nem néz le, nem itelkezik, kedves, jokat beszelgetünk es nem mocskosakat ir, nem alkalmikra fut, nincsenek fobiai pl h minden nö aranyàso, elkepzelhetö az hogy lehet vele epiteni az eletet(kesöbb összeköltözes stb, nem külföldön el hanem helyben van)

Kitarto, es nem olyan ha nem irok 2 napig akkor letilt ezért. Szoval tenyleg fobiamentes

Es fontos vagyok neki annyira hogy ha epp nem érek ra mikor ö, akkor ne ugy legyen vele, hogy sebaj addig massal randizgat ismerkedes cimmel.


A regenyt leröviditve nekem nagyon fontos a tisztelet kedvesség es hogy szàmitsak neki fontosnak tartson es ne fobiazzon

2019. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Hármas, ostoba vagy. Én is egyetértek az első kettővel, bár a nagyon szót behelyettesíteném azzal, hogy számomra vonzó legyen, és számomra intelligens. A legutóbbi ilyen egy 50-es pocakos apuka volt, előtte meg egy alacsony, csóró álmodozó pasas. De megláttam bennük valamit ami felkeltette az érdeklődésemet
2019. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Legalább minimális fizikai vonzalomnak kell lennie, plusz az addigi beszélgetéseink, és együtt töltött idő legyen kellemes, és ne kínos, vagy üres jópofiskodás.
2019. nov. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Elsősorban hogy találjak az illetőben bármi vonzót. Hogy egyáltalán tetsszen nekem vagy legalábbis átlagos legyen


Előny, ha tudom, hogy rám van kiélezve és nem én vagyok a héten a nyolcadik, akit elhív. Mert az állásinterjúszerűen randizgatóktől vakarózni tudok.


Illetve valószínűleg azzal fogok elmenni randizni, aki tud rólam egyáltalán valamit azon kívül, hogy jó a seggem. Ha egy vadidegen hív el, szinte biztos, hogy csak a külsőmre alapozza azt a döntését, hogy elcsesz rám egy délutánt meg némi pénzt. Én az ilyet baleknak hívom. Nem hiszem annyira különlegesnek magam, hogy ezen ne lássak át és inkább azt higgyem, hogy én milyen király vagyok ahelyett, hogy ja, neki úgy látszik ennyi alapján mindenki megér egy esélyt. Ha hallott rólam mástól, vagy évfolyamtársam, kollégám, barát barátja, akkor még csak-csak. De illúzióromboló, mikor rákérdezek és annyi az érv, hogy megtetszettél. 😂

2019. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!