Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti ismerkednétek/elke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti ismerkednétek/elkezdenétek járni egy lánnyal ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés
A lány elmondaná, hogy mást szeret és nem tudja elfelejteni, viszont túl akar lépni rajta és másokat is megismerni, hátha beleszeret valakibe, aki által elfelejti azt a személyt.

2013. dec. 27. 22:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatot? Nem. Szexkapcsolatot? Persze.
2013. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
ez hülyeség és a csaj jó szar módszert választ a továbblépésre.
2013. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
miért ne?
2013. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
hát talán... ez a lánytól függ
2013. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Én az ilyet már az ismerkedés elején elküldöm a fenébe, hogy majd akkor jöjjön vissza, ha eldöntötte mit akar...

25F

2013. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem akarnék mapettbábu lenni. :/
2013. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
5. miért, szerinted ezzel nem döntötte el mit akar? sírhatna a párnájába bújva minden nap de ehelyett... mondjuk úgy hogy megpróbál továbblépni
2013. dec. 27. 22:23
 8/26 anonim ***** válasza:
Akkor előbb tartson szünetet, érezze jól magát egyedül, barátokkal, bulizza ki magát, keressen hobbit, vagy akár egyéjszakás kalandokat, de ne játszadozzon mások érzéseivel.
2013. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen csinálják ezt annyi különbséggel, hogy ők nem elég gerincesek ahhoz, hogy ezt bevallják, inkább felhasználják az útjukba kerülő férfiakat/nőket arra, hogy túljussanak egy csalódáson. A kérdező korrekt, bevallja mit miért tesz, szerintem ezért ne ítéljük már el!


32/N

2013. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, én már nagyon K.O. vagyok, a "keressen hobbit" úgy olvastam, hogy "kergessen hobbitot". Néztem is nagyot, hogy mi van? :-)
2013. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!