Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít alfa hímnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít alfa hímnek, ha egy 30 éves férfi még a szüleivel lakik ugyan, de már 2 millió forint megtakarítása van?

Figyelt kérdés
2023. szept. 29. 10:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
Miért 🤡 kodsz itt? Elkeseretségedben mert tudod ez aprópénz és az otthon lakás 30 életképtelenségre utal? És magadat is kigúnyolod ezzel mert annyira rossz a helyzeted hogy màr vicces?
2023. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
35%
19 évesen volt 2 millióm. Feltaláltam magam
2023. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

Én különféle okok miatt csak 27 évesen kezdtem el normális munkahelyen dolgozni (előtte diákmunka vagy gyakorlati helyek, ideiglenes munkák voltak elvétve, "vagyonom" nem igazán volt), és szüleim házában élek, szerencsére nagy a ház, meg sokat járok nagyszülők telkére (8e m2) tenni venni, így nem vagyunk annyira összezárva...

De a témához visszakanyarodva, mostanra majdnem 3 év után van azért egy 2.2 milliós motor meg 1.9m megtakarítás van, meg azért vásárolgattam ezt azt, pl. szerszámokat, műszaki cikkeket stb., az is úgy 1 milla, ezek nagy része egy későbbi összeköltözéskor hasznos lehet. Tehát nem az van, hogy elbasztam a pénz nagy részét, de számlámon nekem sincs 5-10 Milla (az egy másik kérdés, hogy ilyen drágulások mellett mi a jobb döntés, elvásárolni és "élvezni" a vásárolt dolgok használati értékét, vagy várni és hagyni értékcsökkenni a pénzt a számlán.

Persze volt sok olyan is, ami kevésbé hasznos, sokat költöttem ruhákra és kajálásokra stb. is, de ezen részénél az utóbbi évben azért már behúztam a féket, csak olyanra költök, ami hosszú távra hasznos lehet.

Tehát kérdező, én nem feltétlenül csak azt nézném, hogy mennyi van a számlán, hanem a vagyon tárgyi részét is...

2023. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
15%
Hű...2.5 havi fizetésem? ... Nálam instant elutasitás, ha a pasi az anyjával él
2023. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

Elég szomorú, hogy ilyen ingatlan/albérlet árak mellett egyesek szerint még mindig az életképtelenség szimbóluma, ha valaki otthon lakik.

Főleg mikor olyan emberek mondják ezt, akiknek az albérlet és a megélhetés minden pénzét elviszi.

Sosem fognak sajátot venni mert 500 Ft megtakarításuk sincs és még 50 évesen is bérleti díjat fognak fizetni valami befektetőnek, aki épp a 11. lakására gyűjt.


Amúgy nyilván ez egy trollkérdés, 2 millió Ft ma már csak annak sok pénz akinek semmilye nincs és nem pénz kérdése "alfahím"-nek lenni.

2023. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
15%
A tesom havonta keres ennyit 24 evesen….
2023. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%
15 de ha már az anyjával el még mindig akk ne csak 2 millája legyen....plusz 5 év megin 2 milla (tegyük fel 25 éves koráig tanult) az 4. A csajnak is van ennyi az 8. Mit kapsz annyiért? Nálunk semmit max egy mini garzont plusz 10 millás hitellel.
2023. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

15, attól tartok ez nem feltétlen troll kérdés.


Anno amikor a kormány megemelte a miniszterek fizetését valamelyik ellenzéki médium kérdezgette az utca emberét mennyit tartanának reálisnak, stb...


Volt egy nő aki azt mondta, hogy szerinte havi 300 lenne az ildomos fizetés a minisztereknek, de biztosan kapnak 500at is. Amikor megtudta, hogy egy teljes 0-t tévedett, majd' elájult.

Egyértelmű volt, hogy ez a nő a 300-at úg ymondja, mint "na, az már azért dögös fizetés" az 500at meg "kissé indokolatlanul túl magas".

Az ilyen ember nem látott egyben többszázezer forintot, persze, hgoy sok neki.


De jó példa erre az egyszeri putris csóró is, aki fizetésnapkor úgy teríti szét azt a 4-5 db húszezrest, mintha ő lenne az az amerikai raper, aki mindig egy milla dollárral járkálna a zsebében:D


Szóval sajnos van az a réteg aki úgy néz kétmillió forintra mintha a lottó főnyereményt tartogatná a számláján.

Ez a szomorú.

2023. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
20%

Aztak...rva!!!!

Ha nagyon felkotrom a fiókokat itthon, összeszedek kb. 4 millát.

2023. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%
19, minek tartasz otthon ennyi készpénzt?:D Azért ez sem sokkal kevésbé kínos a kérdésben leírtnál:D
2023. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!