Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az mennyire oké, hogy 15-20...

Az mennyire oké, hogy 15-20 ezer Ft tudok félre rakni egy hónapban ?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy több.. így hogy veszek házat, cserélem le a kocsim jobbra ? Viszi a pénzem az albérlet, mi ilyenkor a teendő ? Kétségbe vagyok esve 33 F. Barátnőm lehet egyáltalán így ?

2023. aug. 9. 17:09
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
87%
Keress egy olcsóbb albérletet/jobban fizető állást. Kocsit, házat úgy szokás venni amikor már van stabil párkapcsolatod, így sokkal több pénzt tudtok félretenni fontosabb dolgokra. Ha azzal számolsz hogy a leendő barátnőd mondjuk 300 körül keres, akkor az mind ott lesz a bónuszokra, hisz a saját pénzedből fizetve van az albérlet, rezsi, kaja stb. Én programozó vagyok, barátnőm informatikus szóval nekünk nyilván jobb az anyagi helyzetünk, azonban mi is így oldjuk meg a dolgainkat. Ő fizeti a számlákat meg minden ilyesmit, én pénzemből pedig veszünk mindent ami épp kell, megyünk ide oda stb. Az autó meg saját ház pedig sok nőnél nem alapkövetelmény, tudsz így is ismerkedni, pár szál rózsa valentin napon kívül pedig egy ezresből kijön
2023. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
63%
Csak ilyen panelszöveggel tudok szolgálni, hogy kevesebbet kell költeni, vagy többet keresni.
2023. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Állás váltáson gondolkoztam, csak az a baj itt jól érzem magam.. jo a társaság de közben ha hazaérek nagyon elkeserít, hogy nem jutok előrébb.. ház,kocsi, pénz terén.. és úgy érzem sokat eszem magam rajta
2023. aug. 9. 17:22
 4/36 anonim ***** válasza:
81%

"Az mennyire oké, hogy 15-20 ezer Ft tudok félre rakni egy hónapban ?"

Nekem teljesen oké.


"így hogy veszek házat, cserélem le a kocsim jobbra ?"

Nyilván sehogy, ahhoz ez nagyon nagyon kevés.


"Viszi a pénzem az albérlet, mi ilyenkor a teendő ?"

Növelni kell a bevételt, vagy csökkenteni a kiadasokat.


"Barátnőm lehet egyáltalán így ?"

Lehet.

2023. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
Igazából csak el kell engedni hogy te ennyiből házat meg kocsit fogsz venni, és már is boldogabb leszel.
2023. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
21%
#5 ilyen hozzáállással fogadja el, hogy egy barlangban él és akkor egyből meg tud spórolni 150e -et havonta.
2023. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Nekem oké hogy csak ennyit tudsz.🤷‍♂️
2023. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Előre kell lépned ahhoz hogy ez változzon. Nem tudtuk meg hogy mit dolgozol de ha kell szakmai tudás akkor szokott lenni előre lépési lehetőség. Ha nincs valami miatt akkor tanulni kell és más irányba kell lépni.


Oké hogy kényelmes a jelenlegi, de nem fog a szádba repülni a jobb lehetőség, azért tenni kell

2023. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Postás vagyok.
2023. aug. 9. 18:37
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek add el a kocsit. Máris lesz pár millió forintod + havi szinten 50-150e megtakarításod.
2023. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!