Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az "ad lejebb az elvárásaidat"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "ad lejebb az elvárásaidat" csak a nőket szolgálja?

Figyelt kérdés

Érdekes módon itt csak a férfiaknak szokták írni, h igenis adjon lejebb és fogadja el a duci nő szintet.


Ellenben ha egy nőre tesznek megjegyzést, hogy túl magasak az elvárásai akkor az a kommentelő máris egy nő utáló incel lúzer szerintük.


2023. szept. 29. 17:53
1 2 3
 1/28 Kitana. ***** válasza:
85%
Nők itt nagyon ritkán írnak olyat, ami tényleg magas elvárás lenne. Az alap 800+ ezres fizetést és társait ti irkáljátok, néha nőnek kiadva magatokat :D
2023. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem! Nem kötelező lejjebb adni, dehogy is! A kovetkezőképpen zajlik a kérdés-komment:


Miért nincs nőm? (Hiszti)

Nőt akarok!!!! 😭😭


Válasz: mert az egekben vannak az elvárásaid ahhoz képest, amit adni tudsz! (Ezert is a duci a nő szinted, hiszen értékesebb vékony, nem sikerül)

Két lehetőséged van, vagy leadsz az elvarásaidbol, vagy egyedül maradsz!



Ha egy nő irná ki ugyanezt, ugyanezeket a válaszokat kapná.

Érd be mamahoteles csóró szarral, vagy fogyjál le.

Slussz

2023. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

#1


Itt amikor a pénzézes megy a nők szokták rendre írni h 600ezret keresnek minimum nőként és ez alá nem nagyon adnak.

2023. szept. 29. 18:00
 4/28 anonim ***** válasza:
54%

#1, #3

Nő vagyok, es tényleg nem adom 600 alá, (igaz, én is megkeresem ezt az összeget, ami amugy nevetségesen kevés)

2023. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
14%
En havi €5k -val sem boldogulok..
2023. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
18%

ÁLLJ!


Az "agyjad lelyeb!" az NEM azt jelenti, hogy Ferrari helyett vegyél lefingott, 32 éves rozsdakupacot, "németbű" behozva.

Hanem azt, hogy vegyél Ford Mustang GT-t, vagy AMG mercit, vagy akármit.

2023. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%

A duci nők is válogatósak.

Ezt ne úgy képzeljétek el, hogy ha valaki nem képes összejönni egy neki megfelelő csajjal, akkor a duci nő fixre ott lesz.


Nekem volt duci barátnőm, és nem volt gondja az ismerkedéssel. Konkrétan én voltam a 7. pasija, tehát nem volt rászorulva, hogy a lúzerekkel álljon össze.


A lúzer pasi fejlessze magát, akkor majd több sikere lesz a csajoknál.

2023. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#4 Ha komolyan gondolod, hogy nettó 600as fizu röhejesen kevés akkor nagyon elvagy tájolva


[link]


vagy nagyon rosszul bánsz a pénzel(én nettó 400as fizu melett tudok megtakarítani évente kb 2 milliót)

2023. szept. 29. 18:30
 9/28 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen más hogy valaki lefogyhatna fél-egy év alatt, de inkább rozsomák módjára zabál és mázsás disznó, mint hogy valaki varázsütésre 1 millát keressen, ha amúgy nem szokott.
2023. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Kitana. ***** válasza:
58%
8 Magyarul ha albérletezel, akkor marad 240 ezred kb, amiből fizeted, és mellette a maradékból nyomorogsz egész hónapban. Ja, lehet anyáddal laksz, lakótárssal, haver olcsó albijában, örököltél, nyilván vannak opciók, de ettől még a 400K egy átlag embernek kevés, a 600 mondjuk már elfogadható, ennyiből reálisabb félre is rakni, meg normálisan élni. De amúgy meg ha a nő is megkeresi ezt, akkor ez mitől lenne magas elvárás? Magas elvárás =/= “valami, aminek én nem felelek meg” :D
2023. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!