Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti járnátok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti járnátok olyan pasival aki 2 méter magas ugyan, de már fiatalon (30 körül) lumbágója van emiatt, szó szerint belerokkan a magasságába?

Figyelt kérdés

Orvosokhoz, kiropraktőrökhöz kell járnia. Így is van néha olyan, hogy nem tud hajolni, nem tud vezetni. De viszont elvileg alfa hím a magassága miatt, mert egy férfi ugye minél magasabb annál vonzóbb.

Ez még akkor is vonzó, hogyha az egészsége nem bírja ezt a magasságot, fiatalon gerincproblémái vannak?


2023. szept. 30. 12:52
1 2
 1/14 Kitana. ***** válasza:
100%
2 méteres sráccal akkor sem járnék, ha semmi baja, kb 185 a max, amit vonzónak tartok.
2023. szept. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy minél magasabb, annál vonzóbb, nagyon sok nőnél van felső határ. Ha semmi egészségügyi problémája nem lenne se akarnék 2 méteres párt, a 185 cm körüli magasság számomra sokkal vonzóbb, a saját magasságomhoz is jobban passzol.
2023. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

En megutaltam egy olyan exem aki mindig az egészsége körúl forgott csak es allandoan ez volt a témája.

Lett inkabb egy egeszseges barátomaki ha beteg is nem nyavajog meg nem erről papol napokat hanem beszedi amiket felirnak es kesz.

En nagyon megutaltam a masikat.

2023. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem amiatt van valakinek lumbágója, mert magas. Megint milyen kretén kérdés ez?
2023. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én magas pasassal egyáltalán nem járnék tök mindegy milyen, mi baja van.
2023. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is kifejtettem már egy másik hasonló kérdésnél, hogy nekem egyáltalán nem kell hústorony. Maximum magasság 184 cm.
2023. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
182-186cm min max férfinél amit elfogadok.
2023. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ápolhatnám, tarthatnám egész életében. Valószínűleg abban a pillanatban lenne munkaképtelen, mikor meglátja, hogy képes vagyok eltartani kettőnket. Egy idő után állandó indok lenne, hogy ő nem tud házimunkát se végezni, mert fáj neki.
2023. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Látom, betegesen irigy vagy a magasakra és próbálsz mindenféle baromságot kitalálni, hogy igazat adjanak neked…

Nyuszi, alapvetően nekem sem tetszenek az ekkora férfiak, de ettől még a 2 m körüli magasság sok ugyan, de teljesen normális. Az általad említett, életminőséget komolyan rontó tünetek ennél sokkal magasabbaknál kezdődnek, 210-220 cm felett. De még köztük is van csomó sikeres és egészséges sportoló pl.

2023. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez a magasság olyan dolog, mint a pénz. Tök mindegy, hogy honnan van, csak legyen. A többi egyéni probléma. Ha pedig "elmúlik", akkor van másik pasi.
2023. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!