Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkeresőn van fent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn van fent a legtöbb intellektuális ember?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Eddigi tapasztalataim alapján (Tinder, Badoo) a korosztályomból nincs túltelítve a “piac”. Főleg nem az értelmesebb fiatalokkal:(

2023. szept. 30. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

itt is vannak, csak beszélgetni kell velük ;)


budapesti férfi

2023. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Na nehogy már egy lány ne tudjon ismerkedni... mi a fenéért vagy ilyen válogatós? Te vajon mit tudsz felmutatni?
2023. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Pedig nagyon úgy néz ki hogy nem tudok🙃

Az tény és való, hogy nagyok az elvárásaim, de válogatós csak akkor lehetnék, hogyha lenne ki(k)ből válogatni🥲 Nemigen fordult még velem olyan a való életben, hogy valaki egyáltalán próbálkozott volna nálam. Online pedig azokat a kezdeményezéseket utasítom el, amelyek a műveltségi cenzust nem ugorják meg💁🏻‍♀️

2023. okt. 1. 00:23
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

"mi a fenéért vagy ilyen válogatós? Te vajon mit tudsz felmutatni?"


TIpikus lúzer, buta pasik mantrája.

2023. okt. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Az online társkeresôn intellektuális férfit keresni olyan, mint pöcegödörben keresni az aranyhalat. Nagyjából akkora az esélyed, mint a lottóötösre. Nem teljesen kizárt, persze. De mire találkozol egy ilyennel, akivel a kémia is mûködik, addigra nagyjából ezer gyökérrel irogattál meg túlesel vagy 50 pocsék elsõ randin. A végére te ábrándulsz ki az egész férfinembôl.

Szerintem ezt a vonalat hanyagold.

Nincsenek már fôsulis bulik? Klubbok? Ebben a korban amúgy is egyszerûbb élôben.

2023. okt. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Hajajj, de el van szállva valaki magától. :D
2023. okt. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ezt miből ítéled meg? …

Tudom, hogy milyen partnert nem szeretnék magam mellé, mivel nekem van egy értelmi szintem amiből ha akarnék sem tudnék lejjebb adni. Ezek puszta tények🤷🏻‍♀️

2023. okt. 1. 08:29
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

Tyűha...

Azért a vesszőket tanuld meg használni, te nagyon értelmes kislány. :)

2023. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Következő kérdésem. Miért szeretnél minden áron belém kötni? Csupán kíváncsiságból kérdezem;)
2023. okt. 1. 09:22
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, szerintem is rossz helyen próbálkozol. Osztom az #5 kommentelő véleményét. Főleg ha intellektuálisan is toppon lévő embert keresel, akkor azt nem a húspiacon kellene keresni, hanem megfelelő egyéb helyszíneken. Olyanra gondolok, ahol ez a típus gyűlik össze, legyenek azok különféle kultúrális programok és akkor ott élőben is lehet ismerkedni (vagy jeleket adni hogy nyitott vagy az ismerkedésre). Esetleg hobbin keresztül is próbálhatod. Kicsit hasonló a helyzetem mint neked, csak férfiként. Nálam pl nem feltétlen a szexualitáson lenne a fő hangsúly, hanem hogy fejben érettebb, érzelmileg mélyebb, intelligensebb partner is legyen akivel minőségi időt is lehet tölteni, az ágyon kívül is. Most ha belegondolsz az átlag társkeresőbe, a többség gyors és ösztönszintű szexet akar, minél olcsóbban és minél egyszerűbben. Tehát tényleg máshol lenne érdemes, ha ennyire eltérnek a prioritások az ottani átlagtól.
2023. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!