Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért van egyre kevesebb...

Miért van egyre kevesebb igényesen öltözött, intellektuálisabb ember a buszokon?

Figyelt kérdés

Pár hetente egyszer busszal szoktam bemenni a szomszédos városba és onnan haza.

Régen diákként és megtettem ezt az utat, viszont akkoriban jóval több jól kulturált embert láttam.

Mostanában sokszor mosdatlan, melegítőnadrágos embert látok a buszon, amin igencsak zavar.

A másik meg, hogy amikor nem hallgatok zenét, sajnos hallom, miről beszélnek: műveletlenek, egyszerű gondolkodásúak.


Tényleg nem tudom, hova tűnt mindenki. Már tényleg minden igényes, értelmes ember külföldön lehet, vagy nem tudom. Kiakasztó.



2018. júl. 16. 17:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
27%
hát arra van esély mert akinek van egy kis esze az nem marad ott abban a putri országban. undorító egy hely, undorító emberekkel. részvétem a pár értelmes embernek akinek meg el kell tűrni ezeket.. dehát majd rájönnek azok is hogy nincs jövője annak az országnak.
2018. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te hol vagy?
2018. júl. 16. 17:15
 3/12 anonim ***** válasza:

képzeld el a politikusokat..azoknak mindenki kedves, akár fogatlan, koszos, buta, csak szavazzon rá..


elegendő álldogálni a hévégi piacon, ahol élelmiszert árulnak..ott még hagyján, de odébb, ahol a lomisok kínálják a guberált portékáikat, többnyire részegen, borostásan, hangoskodva, tegezve, mertugye ők már a társadalom színe-java...

...igazából akkor találkozol velük, ha felszállnak a buszra..tényleg nagy élmény.

2018. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Akinek van egy kis igénye és pénze az autózik. A többi meg kiment külföldre . Ez van ,hozzá kell szokni,vagy neked is csatlakozni a fent említett két csoporthoz. Én akkor se szállnék buszra ha ingyen lenne.
2018. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Ócska egy trollkérdés haver! Szoktam volt mondani, mindig az prolizik a leghangosabban, aki a legnagyobb proli.


Nem utolsó sorban még végtelen hazug is, aki használt valóban tömegközlekedést azt pontosan tudja, hogy az utazóközönség régen sem állt szmokingos, nagyestélyis multimilliomosokból, ahogy ma sincs tele ilyen "untermenschekkel".

2018. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

attól még, h neked nem tetszik, még nem lesz trollkérdés.


ennek a "az prolik a legjobban, aki a legnagyobb" mantrának meg régen sem volt semmi értelme.


komolyan nem tudom megérteni, hogy aki érdemben nem tud hozzászólni, az miért akarja megsérteni mindig a kérdezőt, ráadásul vmi sokat hallott baromsággal, aminek semmi értelme.

2018. júl. 16. 18:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Manapság már az egyetemi tanárok is sima pólóban meg nadrágban járnak, a fiatalok.
2018. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy ezt kitalálod nem lesz több mint egy ócska trollkérdés.


Amit írtam pedig betalált, különben nem érintett volna meg, igen a proliság ott kezdődik, hogy másokat stírölünk meg hisszük magunkat felsőbbrendűnek csak azért mert mi is? Mert állítólag nem a nagy Fermat sejtésről beszélgetnek és nem az angol empirizmus filozófusaitól olvasnak a buszon, és szörnyű de még csak nem is business casualban járnak.


De azért írtam, hogy trollkérdés, mert aki használja a tömegközlekedést az pontosan tudja, hogy nem igaz amit írsz egyrészt, másrészt soha nem is volt más az utazóközönség.

2018. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért van egyre több SUV, menőbb autó? Azért, mert a nép bizonyos %-a már megteheti, hogy busz helyett ilyeneken menjen. Ezért szinte nincsenek már "igényesen öltözött, intellektuálisabb ember a buszokon".
2018. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 9


Majd ha lesz dugódíj, megint kicsit visszaesnek az ilyenek a városban.

2018. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!