Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más férfi is tapasztalja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is tapasztalja ezt a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Regisztráltam egy társkeresőre, ahol szeretek sokat és viszonylag helyesen írni, mivel optimista gondolkodásom van. Ezzel szemben azt vettem észre, hogy a nők teljesen közömbösen viszonyulnak ehhez. Ha azt írnám, hogy a múlt héten nyertem meg az ötöslottót, arra is azt írnák, hogy ‘oké’.


Ezt más is tapasztalta már a netes társkeresőkön? Úgy érzem, teljesen mindegy mit írok, nincs jelentősége. Vagy ez már a kiégés jele?


Mondjuk 100 lányból 1 van, aki aktívan részt is vesz a beszélgetésben, de ő is csak addig, amíg róla van szó. Ha másra terelődik a téma, akkor ‘oké’, ‘aham’, és a kedvencem az ‘értem’ válaszok jönnek vissza.


Néha kicsit azt érzem, hogy még ha meg is felelek minden feltételnek - autó, jól kereső munkám van, nem dohányzom, 180 magas vagyok, stb. - még utána sincs érdeklődés vagy addig kérdeznek és keresik a hibát amíg találnak valamit ami nem tetszik nekik. Például, hogy miért nem voltam nyaralni múlt évben, biztos csak otthon ülnék vele egész nap. Vagy hogy miért vállalok túlórát, nem lesz időm ez miatt egy kapcsolatra ő meg nem akar egy munkamániással összejönni.


Vagy miért nem szeretnék gyereket egy éven belül, mert ez neki nagyon fontos, és még éretlen vagyok ez miatt. Ha meg azt írom, hogy szeretnék akkor meg felelőtlen vagyok.


De a listát kb. estig lehetne írni.



2023. okt. 1. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen tényleg sok ilyen zöldség agyi szintjén lévő lány van, ezt a fiú unokatesóimtól is hallom, mégsem ezen fog múlni a dolog. Én hiába vagyok aktív beszélgetőpartner, eddig minden exem rámunt pár hét után. Csak azok nem, akikkel én is ilyen közömbösebb voltam :D Szóval valamiért mégis az ilyen flegma semmilyen “ok értem haha” típusú lányok kellenek nektek.
2023. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Azért, mert nekik lejt a pálya.

Megszokják hogy mindig van aki írogat nekik, így kevés energiát kell beletenniük az egészbe.

Nem tetszik neki benned valami, jöhet a következő, úgyis vagytok elegen.

2023. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
#1 az utolsó résszel nem értek egyet, a flegma csajok egyszerűen annyira unalmasak, hogy randira sincs értelme elhívni őket. Legalábbis én ismerőseim se szokták. Max arra jók...
2023. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot tudnék mondani.

Az egyik a bőség zavara, női oldalról. Számold bele hogy ők nőként kapnak legalább 10-20-30szor annyi megkeresést és üzenetet, szóval megtehetik pl hogy válogatnak, épp kivel akarnak mélyebben beszélni. Már ez letöri a motivációt sokszor hogy érdekesek akarjanak lenni. Aztán soknál egyszerre fut több chat és abból jönnek ezek a semmitérő időpazarlós "beszélgetések". Amúgy ez részben a tisztelet hiánya is, nálam az ilyen nő alapból kuka. Mert unalmas, sekélyes, és tiszteletlen. Ez később se lenne jobb, ha lenne is valami.

A másik pedig, hogy sok nő nagyon elszállt magától mostanra. Csak mert hogy nőnemű, meggyőződése hogy neki igazából minden jár, és őt pedig ki kell érdemelni. Szóval a beszélgetésben SEM lesz partner, ahogy igazából szinte semmibe, mert teperj csak te, és vigyél mindent te, ő majd nagy kegyesen beleül a tutiba ha tetszik neki amit lát. Nem minden nő ilyen, de sok lett az ilyen mentalitású, túl sok.

És ezek a trendek mintha romlottak is volna az elmúlt évtizedben. Rengeteg lett az üresfejű és unalmas, semmitmondó ember mindkét oldalról. Régebben tudtam értelmesen beszélgetni mélyebb témákról, mostanra sokszor már azt sem értik amit mondok. Idiocracy valós dolog.

2023. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Mondjon bárki bármit a társkeresők korszaka szerintem lejárt! Bő 10 évvel ezelőtt még tudtam összehozni viszonylag könnyen randikat 1-2 társkeresőt használva. 3 kép volt rólam kint társkeresőn és még olyan eset is történt, hogy csinos nő írt rám privát üzenetet, hogy szívesen talizna velem, találkoztunk és kapcsolat lett belőle, egyik barátnőmet pont úgy ismertem meg. :) Akkoriban ugye nem sok embernek volt okostelefonja, sőt még csak akkor kezdtek bejönni azok a kütyük. Manapság szerintem nem sok értelme van társkeresőkön fent lenni. Tucat hely lett mindegyik nagyon. Én kb 4 évvel ezelőtt töröltem magam az utolsóról is, mert teljesen értelmetlen lett és a világ változott nagyot, meg az emberek is. Manapság sok nő és férfi egész nap csak a telefonját nyomkodja, meg fotózza magát. Számomra az ilyen emberek unalmasak.

36/F

2023. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a társkeresők ilyenek. A legtöbb nő aki fennvan egotuningra használja csak, illetve, hogy a legjobban kinéző férfiakkal dugathassa magát ha éppen erre van igénye.

Olyan szintű figyelemben részerül az átlag alatti nő is, amit élőben szinte soha nem kapna meg. Szóval ne gondold, hogy majd pont rád fogja szentelni őfelsége a drága idejét.

2023. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Olyan is volt aki kérdezte, hogy oltott vagyok-e, mert ha igen akkor biztos, hogy nem jön össze velem, és részletezte fél órán át hogy milyen változás lesz tőle az emberben és hogy káros lesz a férfi spermája tőle ...

De ránézésre amúgy normális csajnak tűnt.


Néha így elgondolkodom, hogy ő így hogy él meg a mindennapokban.

2023. okt. 2. 11:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az a férfi aki már mostanában ( úgy az elmúlt 5- 6 éven belül) regisztrált valamelyik társkeresőre, mindegyik megtapasztalta ezt a jelenséget, amiről a kérdés szól. Sőt, többször is mint nem. És itt a kinézet, helyesírás vagy kommunikáció sem volt mérvadó. Az a helyzet, hogy ma már az alapvetőnek gondolt " elvárások" vagy fontosságok sem fontosak. Egyszerűen annyira kiüresedett a mai világ hogy már az alapvetőbb fogalmak is csak jelentéktelen semmiségek lettek.
dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
#8: pontosan. És így lesz az egész Földön szűkösség baba testekből (újszülöttekből), illetve akik elhaláloznak, azok kisebb eséllyel fognak a nyugati társadalmakba újraszületni, hanem inkább afrikába és ilyen helyekre, ahol viszont megy a cexc rendesen. Bár, ez a folyamat már zajlik jó ideje. Köszönhető mindez a social medianak - ha belegondolunk, ez a forrása.
jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!