Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők ennyire nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők ennyire nem szeretik ezt miért nem ők kezdeményeznek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt látom és tapasztalom, hogy a nők nem szeretik ha írnak nekik kezdeményezés céljából semmilyen platformon még tinderen se, nem szeretik ha élőben utcán megy oda valaki, nem szeretik ha buliba megy oda valami. Semmit sem szeretnek.

Viszont az az általános szöveg, hogy a férfinak/fiúknak kell kezdeményezni.


Én értem de ha a nők ennyire nem szeretik ha egy férfi próbálkozik miért nem ők kezdeményeznek? Tán nem fél a kis egójuk?

Vagy nem akarnak teljes egyenlőséget hogy férfi és nő ugyanolyan arányban kezdeményezhessen hanem a több száz éves normákat szeretnék követni amikor a nőnek még semmi beleszólása nem volt a kapcsolatba? Lehet ez genetikai úton öröklődik ezért vágynak a nők arra hogy a férfi kezdeményezzen mégis nem szeretek ha egy férfi kezdeményez



2023. szept. 30. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Én szoktam nőként kezdeményezni.
2023. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
De szeretik nagyon is, csak azt kell átlátni hogy ez erősen szelektív. Tehát azt szeretik, ha olyan megy oda, aki nekik is nagyon bejön, vagy akiért odavannak épp. Ha bárki más megy oda, az sokszor már egyenesen irritálja őket, és bunkók lesznek. Ha pedig olyan megy oda akinek tényleg semmi keresnivalója, az mostanra egyenesen sértéssel egyenértékű számukra. Elvileg erre lennének a jeladások, dehát a mai világban, ahol a sima kommunikáció is nehezére esik sokaknak, ezek a fajta jeladások végképp egy kaotikus terep.
2023. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Attól szeretik a kezdeményezést, aki bejön nekik és a stílus is sokat nyom latba. Amúgy jó pár nő maga kezdeményez.
2023. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Kitana. ***** válasza:
82%
Én is szoktam kezdeményezni, de nyilván nem annál, akit amúgy elküldenék, ha ő kezdeményezne, meg mondjuk ha kiderül, hogy nyomi, aki minden alkalommal elvárja a kezdeményezést, magától nem keres, akkor én sem fogom.
2023. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%

Én megkedveltem az olyan lányokat/nőket akik kezdeményeznek, mégha nem is olyan szépek, bejön hogy tudják mit akarnak és nem félnek tenni érte.

Akiket úgy kell felszedni kéreti magát, ki kell találni mit akar mit gondol, nekem abból elegem van, soha nem jó semmi, nekem kell mindent beletenni, ezentúl nem érdekel, ha akar vki vmit ne legyen egyoldalú

2023. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindegy hogyan kezdemenyez.
2023. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy ezt nem ugyanazok a nők írják.

Például engem azért zavar, ha rámmozdul valaki, mert nem akarok ismerkedni. Ebből következik, hogy én meg végképp nem fogok kezdeményezni.

2023. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Csak érdekes, valahogy éppen egy nő sem szeretne ismerkedni:)


6.os szerintem inkább a kinézet nem mindegy, ha egy bomba pasi odamegy és csak egy mondatot kinyög nem küldöd el

2023. szept. 30. 13:05
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Én még olyat nem hallottam, hogy valakit zavart, ha társkeresőn kezdeményeztek nála. Azért van ott, hogy ismerkedjen. Az más kérdés, ha az adott illető nem jön be neki, ezért nem fogja örömmel fogadni és nem lesz belőle semmi, de nem azzal van a baj, hogy valaki írni mert neki. A nők azt nem szeretik, ha valaki nem képes normálisan kezdeményezni, általánosságban nézve szeretik, ha a férfi teszi meg az első lépést, csak nem mindegy, hogy hol és hogyan teszi.
2023. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9es hát nem tudom még akivel meccselek is egy szia utan eltunik vagy konkretan volt aki ilyet beírt hogy "jqiqiquagvsva😂😂😂😂" és letiltott

Szóval nem tudom akkor miért meccseltünk

2023. szept. 30. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!