Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj a nagy korkülönbségge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a nagy korkülönbséggel rendelkező párkapcsolattal? (lány 23, férfi: 41)

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Igen, középkorú, még azt se tudod? Öreg 60 éves kortól valaki. Azt írtam hogy valószínűleg, nem tudom milyen a micsodája, de nem is érdekel.
2023. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%
35 év feletti férfi már középkorú. De ahogy a fiatal lányok mondják kisnyugdíjas! Valószínűleg te kérdező vagy a 40 es férfi es csak álmodozol egy fiatal női partnerről.
2023. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10 év múlva 50 aztán plusz 10 év és 60...te meg leszel 40. Sztm hosszú kapcsolatra sok, írom ezt úgy h volt 17 évvel idősebb párom.

De ti tudjátok, ha nektek jó kinek mi köze hozzá..?

2023. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%

Nekem volt 40 es párom

Ínysorvadásos, candydás, ki kellett szedetnie a lábábol az ereket mert rohad, ráncos a füle is, korpás, tikkjei vannak(szájrángatózás és vezetés kozben elengedi a kornányt pár másodpercekre)gyógyteázik, bulizni se lehet vele, féltékeny kapuzárásos, online liánozna csóri, de nem kell senkinek és nem becsüli meg aki van.

Nem győztem magam a candidája miatt kezeltetni es a foginysorvadása is ragályos.

Legszivesebben a homlokára is írnám hogy fertőző vigyázzatok vele.

2023. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es, most attol hogy neked volt egy lerobbant szar igenytelen negyvenes pasid az nem azt jelenti hogy az osszes negyvenes, otvenes ember ilyen... Eszem megall.
2023. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!