Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz az alábbi állítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az alábbi állítás?

Figyelt kérdés
"Azért nem vesznek észre mert búvalb'szott fejed van a sok elutasítástól". Ha extra jó pasi valaki akkor gondolom odamennek megérdeklődni még a nők is hogy mi a gond, ha átlagos akkor nyilván csak az ember barátja vagy a hozzátartózói fognak érdeklődni. Egyébként sokáig azt hittem hogy a női figyelem hiánya okozza a gondot de rájöttem hogy nem tesz boldogabbá, lehet azért mert nem vonzódtam hozzájuk. 23f
2023. okt. 2. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

"Ha extra jó pasi valaki akkor gondolom odamennek megérdeklődni még a nők is hogy mi a gond"


Idegenekhez? Szerintem mi nem ugyanabban a társadalomban élünk.

2023. okt. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1.Egy közösségben.
2023. okt. 2. 00:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem nincs bánatos fejem, inkább pókerarc, állítólag ijesztő vagyok. Legalábbis addig amíg meg nem ismernek, aztán azt mondják szerethető a személyiségem.
2023. okt. 2. 00:36
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ja, hogy munkahelyre gondolsz. Ez maximum akkor elképzelhető ha korábban is beszélő viszonyban voltak. Én mondjuk biztosan nem piszkálnék senkit az ilyen "mi bajod van"-ozással.
2023. okt. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bármilyen közösség lehet, iskola, munka, szakkör akármi. Mostanság amúgy olyan mintha mindenkinek el lenne pusztulva a frontális lebenye és kb senkit nem érdekel semmi és senki.
2023. okt. 2. 00:44
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Az érzelmi intelligenciára gondolsz. Nem az a baj manapság, hogy alacsony az embereknek hanem konkrétan zero.

Nem az a szint, hogy megkérdez elmeséled és látszik nem tudja átérezni, hanem esze ágában sincs.

Vagy éppen csak addig tart ez a szint amíg nem ütközik bele az ő konkrét érdekébe.

Napokban b@szódtam fel emiatt.

2023. okt. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
23F túl sokat lógsz itt. Inkább fizess egy orvosnak és beszéld vele ki a gondjaidat. Segíthet
2023. okt. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, te mikor mentél oda valakihez legutoljára azért, mert szomorúnak tűnt a feje? És mikor érdeklődtél emaitt a hogyléte iránt?
2023. okt. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elfogadni tényként azt amit valami mond vagy egyből a hibát keresni benne. Piros kék gombos meme bamm. Noisz.
2023. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!