Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz e kővetkező állítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz e kővetkező állítás?

Figyelt kérdés

A modern világban férfiaknak azért rossz mert sokkal nehezebben tudnak ősze jönni valakivel. Értsd nem néznek ki jó bulinak tehát lepattintják őket.

A nőknek pedig azért mert akivel össze jönnek az nem akar komoly kapcsolatot. Értsd házasság gyerek 30 év hitel.



#Nők férfi reláció #Férfiak és nők problémája #Mindenkinek rossz
2021. nov. 8. 18:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2021. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
És melyik része nem igaz?
2021. nov. 8. 18:59
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Persze van ilyen is, de az ellenkezőjére is bőven van példa. Azért nagyon sokan élnek tartós kapcsolatban, alapítanak családot és nem csak a helyes, gazdag férfiaknak "jut" nő.
2021. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem duplazd meg az antidepresszanst.
2021. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

3. Ez csak azokra vonatkozik akik nincsenek párkapcsolatban.



4. Nem szedek semmit de lehet hogy az a baj.

2021. nov. 8. 19:04
 6/26 anonim ***** válasza:
45%

Melyik része nem igaz? Egyik sem.


"A modern világban férfiaknak azért rossz..." - nem rossz nekik. Soha az életben ilyen jó nem volt. Nincs itt háború, éhezés, keveseknek van 10+ gyereke csórón, nagyon kevés a kezelhetetlen betegség és az átlagéletkor a duplája annak, mint régen. A férfias munkák jelentős része is könnyebb a gépesítés óta, a szellemi munkák lehetősége is jobb... nem sorolom.


..."mert sokkal nehezebben tudnak ősze jönni valakivel." - Régen választhattál a városodból, meg a szomszéd 2 városból. Most itt a világ. A nappalidban a gépen vagy telefonon. Ha így se találsz nőt, az a te felelősséged.


"Értsd nem néznek ki jó bulinak tehát lepattintják őket." - Régen is voltak esélytelenek. Tenni kell ellene.


"A nőknek pedig azért mert akivel össze jönnek az nem akar komoly kapcsolatot. Értsd házasság gyerek 30 év hitel." - A nőknek ugyanaz a választási lehetsőge adott az egész glóbuszon. Ha valaki így se talál társad, ismétlem, nem a világ hibája, hanem az övé.

2021. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
6. Értem tehát “akinek nincs semmilye az annyit is ér” empátia level 7000.
2021. nov. 8. 19:12
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén nem tudom, hol olvastad ezt, idézd kérlek, mert olyat látsz bele, amit nem írtam.


Empatikus ember vagyok, csak a hülyéket tolerálom rosszul.

2021. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
34%

En mindig olyanokkal jövök össze szerencsétlenségemre akik minden bokorban találnak maguknak nőt aki oda meg vissza van értük.


Szóval en nem látom azt hogy a Férfiaknak bármi is nehéz lenne. Az inceleknek viszont persze.


Nőként ezért nehéz.

2021. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

8. Tessék


“ Most itt a világ. A nappalidban a gépen vagy telefonon. Ha így se találsz nőt, az a te felelősséged.”


“ A nőknek ugyanaz a választási lehetsőge adott az egész glóbuszon. Ha valaki így se talál társad, ismétlem, nem a világ hibája, hanem az övé.”


Továbbá jelzem hogy manapság lakhatási válság van esélyed nincs lakához jutni ha rosszabb körülmények közül jössz. És el ne kezd hogy tanulni kell meg dolgozni meg mit tudom én mit tenni mert nem igaz.

2021. nov. 8. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!