Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan átlagos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan átlagos férfi aki friendzónába tesz egy csinos nőt és ha nő lépne visszautasítaná?

Figyelt kérdés
Mert nagyon megszerette de valahogy nem úgy gondol rá mint nő hiába nagyon csinos...
2023. okt. 4. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.
2023. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Sajnos vagy nem sajnos nagyon kevés nő tud bennem vonzalmat ébreszteni. Valamit kiábrándít az, ha úgy próbálkozik a nő, hogy közben van valakije.
2023. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Állítólag demiszexuális a férfi az mit jelent? A demiszexuális férfiak tényleg ilyenek..
2023. okt. 4. 16:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Látodlátod, ez van, ha abból indulunk ki, hogy a férfi minden esetben csapot-papot otthagy, ha arról van szó, hogy lenne lehetősége összejönni valakivel.

Dehát az az igazság, hogy ez kvára nem így van. Aztán csodálkoztok rá a vlaóságra:D

2023. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A demiszexualitás egy olyan szexuális irányultság, amely során az érintettek csak akkor éreznek nemi vágyat valaki iránt, ha az adott személlyel már kialakult egy szoros érzelmi kötelék, például barátság, bizalom vagy szerelem.


Szerintem egyértelmű, nála előbb érzelmileg kell kialakulnia és azok után jönnek a szexuális vágyak irányod felé ami jó mert így biztos ha eljutsz vele a szexig akkor azért van mert már szerelmes beléd és bízik benned annyira, hogy együtt éljétek át a szexet..

2023. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges: lehet érdemes azért megtartani, mert pl.: barátnak jó lehet.
2023. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A demiszexualitás egy olyan szexuális irányultság, amely során az érintettek csak akkor éreznek nemi vágyat valaki iránt, ha az adott személlyel már kialakult egy szoros érzelmi kötelék, például barátság, bizalom vagy szerelem"



Vagyis a normalis emberi viselkedes egy "szekszujalis iraaaaaanyultcsaaaag", az uj, libbant norma pedig, hogy ha vinklivel szabott feje van, akkor okes.



39F incel

2023. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkire igaz, hogy csak akkor szeretne szexelni ha van érzelmi része is, én többnyire azt tapasztalom, hogy önmagában mert hormonjai úgy gondolták nah most akkor sex lesz akkor mindegy ki a másik lefekszik vele semmi érzelem nélkül
2023. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csináltam hasonlót még incelként. Na mondjuk a csaj nem volt szépség, de fiatal és bájos volt, szóval a kúlső nem tartott vissza. A személyisége viszont igen. Nem tartott soká a "barátság", hamar megundorodtam tőle. Amíg tartott addig is macska-egér játék volt váltakozó felállásban. Visszataszított hogy közben mindenkivel, párkapcsolatban élő férfiaknál próbálkozgatott, értelmetlenül.

Magyarul egy ótvaros r.banc volt

A barátságból az lett hogy legszivesebben leköptem volna, annyira undorodtam töle mint soha egy nőtöl sem. Soha többet nővel barátságot

2023. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!