Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell azért szidni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azért szidni és lúzernak nevezni mert visszautasítottam egy átlagos kedves aranyos lányt félénk átlagos férfiként?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam nem akarok nagyon többet nőhöz közel kerülni. Volt egy aranyos számomra csinos kedves szolid lány. De én megmondtam neki hogy kapcsolatot nem szeretnék, szexuálisat sem.

Mikor ezt barátaim megtudták, teljesen kiakadtak, hogy mekkora lúzer barom vagyok hogy egy ilyen pasiként egy ilyen nőt elutasítók.

Valóban egy lúzer lennék emiatt?


2017. márc. 28. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem,csak buta inkább. Én bármikor fél kezemet adnám egy ilyenért,ha valaha ilyen történne velem... te meg csak úgy eldobod.
2017. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Jah, szerintem ez lúzerség. Végre valami jó történhetne veled, erre kihátrálsz...
2017. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lúzer, hanem inkább bizonytalan. Nem biztos hogy csalódnál abban a lányban. Szerintem keresd meg és mond el neki.
2017. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy lúzer, legalábbis az én szememben biztos nem. Szintén pár hete utasítottam vissza egy lányt, és "töketlen" jelzővel illettek. Igazából nem zavar, de most estem át egy szakításon, és nem akarok senkihez közel kerülni, ahogy te is mondtad.
2017. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Gyávaság, lúzerség, butaság, puhap*csűség, fat*kűség, tök mindegy minek nevezed, ez az. Tényleg az vagy.


Ha neked jó így, a te dolgod.

2017. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha egy férfi érzelmesebb, akkor az lúzer?


Igen jóval érzelmesebb vagyok az átlag férfiaknál, ez meg is látszik a hozzászólásokból.

Tudjátok én sokkal jobban sérülök egy szakítás után, mint más, volt már csalódásom és igen védem magam, félek, hogy újra fájni fog. Ezért bezártam a falakat.


Igen érzelmesebb vagyok, pl ilyen zenéket is szeretek.


https://www.youtube.com/watch?v=802m4gzuyHk

2017. márc. 28. 16:22
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Azért szex lehetett volna, na 😃 de hát te tudod mire van szükséged
2017. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Igazad van kérdező,nem vagy lúzer. Én soha nem értettem, hogy a férfiaknak miért kellene minden egyes alkalmon kapniuk és ha "felkínálkozik " egy lány miért kell annak ugrálva örülniük. Mikor ellentétes helyzetben egy lány kb naponta hajt el bepróbálkozó férfiakat és az meg tök normálisnak van kikiáltva..
2017. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%

Ha azért utasítottad el, mert ez a lány konkrétan nem tetszett: nem vagy lúzer.


Ha azért utasítottad el, mert félsz a csalódástól, akkor az vagy. Mindenben van ugyanis kockázat, nem csak a kapcsolatokban. Viszont ha mindenki úgy gondolkozna, mint te, nem történnének jó dolgok a világon.


21/L

2017. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

utolsó hozzászóló, ott a pont.


kérdező, ha félsz a kapcsolatoktól, akkor örökre egyedül maradsz, és az pedig nem más, mint lúzerség (forever alone, tudod...)


a helyes szemlélet: ami nem öl meg, az megerősít.

legközelebb ne kövess el ilyen hibát.

2017. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!