Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok lennének az igényei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok lennének az igényeim átlagos férfiként hogy ezt a nőt visszautasítottam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy átlagos nővel akiről kiderült hogy nagyon vallásos és bizony szűz még 26 évesen mert neki fontos hogy házasságig semmi szexuális dolog ne történjen.

Én viszont nem vagyok vallásos. Ti belementetek volna ebbe?


2017. febr. 5. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a nőnek olyan férfi kell aki értékelni tudja,hogy még szűz...illetve szintén vallásos.


De olyan is van aki nem vallásos de szűzként ment férjhez...15-20-éve ez nem volt ritka.

2017. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ahogy rajta kívül még több millió emberrel nem jönnék össze úgy, hogy nem az esetem, amiért senki se hibáztathat senkit.
2017. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Én ha valaki tetszik és megszerettem, akkor simán tudok várni a szexeléssel. De nem emiatt nem mentem volna ebbe bele, hanem mert nem tartom sokra a bigott vallásosságot.
2017. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Én biztos nem mennék bele. Egyrészt senki sem szándékozom elvenni, és legkevésbé tennék ilyet csak azért, hogy megketty...
2017. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

nem nagyok az igényeid.

attól hogy csak átlagosnak tartod magad nem kell összejönnöd az első jött-menttel ha nem is passzoltok. főleg, hogy ez nem egy kis dolog :)

2017. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze az igényeidhez. Nem egy úton haladtok és kész.
2017. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se az igényekről szól, tök fölösleges ennyire eltérő nézetek mellett hosszútávra (vagy egyáltalán bármilyen távra) tervezni.
2017. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha lenne biztosíték, hogy nem vállik akkor talán. Egyébként magam se lettem volna kompatibilis.

30/f

2017. febr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem várhatja el tőled, hogy belemenj ilyesmibe, ha neked ez nem fontos. A hölgynek a "saját köreiben" kellene ismerkednie. Úgy korrekt.
2017. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem fér bele. A szex szerves része két ember kapcsolatának. Ezért fontos, hogy megismerje egymást két ember ezen a téren is és csak utána döntsék el, hogy együtt szeretnék-e leélni az életüket...
2017. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!