Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme a társkeresésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a társkeresésnek?

Figyelt kérdés
Valójában mindent meg lehet oldani egyedül is. Erre 34 éves koromra egyértelműen rájöttem. Mindig is egyedül éltem és egészen jól elvagyok. A lényeg, hogy legyen elegendő pénz. Az mindennek az alapja. Onnantól nem kell hallgatni valakinek a nyafogását és az idétlen szokásait elviselni.
2023. okt. 8. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Incel önhazugságai
2023. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En 23 vagyok es no, de uezt gondolom
2023. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha jól érzed így magad, a te dolgod. Mindig voltak agglegények és vénkisasszonyok. Más meg kapcsolatfüggő.
2023. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Azért kerestem társat, mert szeretnék családot alapítani. Nem utolsó szempont, hogy szeretek vele lenni, közös programot szervezni, problémákat megoldani és az se hátrány, hogy bármikor van szex. :)
2023. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sok ma már, de még mindig jó lenne egy barátnő egy társ!
2023. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem semmi. Önbecsapás és a másik becsapása az egész.

Pl.: ebben az évben találkozok a Nagy Nővel, beindul a kémia, minden szép és jó. A következő év elején valami gellert kap a zománc... akarom mondani: románc. Kis szünet, majd pár hónap múlva megint jön a "szerelem".

Aztán ebben az esetben is beüt a Mennykő... Ennek nincs értelme.

2023. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Manapság nem olyan fontos hogy legyen társad, teljesen elfogadott, és azért pénzből is ki lehet jönni egyedül legtöbb esetben.

A fő értelme szerintem, hogy legyen kivel szexelni, hozzábújni. Sok ember kapcsolat nelkul is képes csak szexelni osszejarni.

2023. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!