Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a rosszabb szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb szerintetek? Melyiket éreznétek nagyobb csapásnak, ha veletek történne meg valamelyik helyzet?

Figyelt kérdés

1. Életed végéig egyedül, pár nélkül maradni, de szép karriert befutni és anyagilag az átlagnál sokkal jobban élni.


2. Életed végéig megterhelő, általad gyűlölt, keveset (pl. 250 ezret) fizető fizikai munkát végezni szerény életszínvonal mellett, viszont van egy párod, akivel kölcsönösen nagyon szeretitek egymást.



2023. okt. 9. 01:16
A kérdező szavazást indított:
1. helyzet
2. helyzet
29 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a karrieremben találtam meg az önmegvalósításomat. Szeretek egyedül élni (8 éve). Attól még lehetnek itt-ott párkapcsolataim, de családot és összeköltözést nem szeretnék. Van számomra fontosabb dolgom, ami örömet okoz nekem.
2023. okt. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesebben lennék harmonikus, boldog kapcsolatban, mint egyedül. Még ha a meló, szó szerint nagyon melós is. Én legalábbis társas lénynek tartom magam, igényem van erre, hogy a napom nagyobbik részében (a munka ugye legtöbb esetben csak az 1/3-a), ez az igényem is kielégülhessen. De aki inkább preferálja az egyedüllétet/csak alkalmilag van igénye társaságra, vagy esetleg teljesen másak a prioritásai, de a társaság a lista vége felé kullog, annak pedig valószínű az 1. opció lesz szimpatikusabb.
2023. okt. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az egyes.
2023. okt. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
A 2. a rosszabb, de ellentmondásos is. Hogy lehet szeretni valakit, aki folyton frusztrált, utálja a munkáját, de ezen nem hajlandó változtatni. A másik meg a csóróság, az alapból rengeteg vita forrása, a sárga csekkek nagyon hamar bepiszkítják a rózsaszín ködöt. Az 1. meg nem kizáró ok arra, hogy valaki szeresse, egy értelmes, tanult ember tud csak szép karriert befutni, meg pláne hogy pénze is van, ez mindjárt 3 olyan tulajdonság, ami vonzóbbá teszi a párkapcsolatra egy csóró, tanulatlan, változtatni képtelen, mindenen utálkozó, ideggörcs lúzerrel szemben. Szóval ez két lesarkított példa, de az 1-es életet választanám /ezt is tettem, viszont van párom/ ott rengeteg pozitív élmény érne, szakmai sikerek, finom ételek, kényelmes ágy és cipő, érdekes programok, utazások, masszázs, bármi. De inkább lennék örökre egyedül, mint hogy beleroppanjak valami szar melóba, amit utálok, soha, semmi örömöm ne legyen, nyomorogjak valami hasonló partnerrel.
2023. okt. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"kölcsönösen nagyon szeretitek egymást" - mit szeressek egy olyan emberben, aki nem motivál a továbbtanulásra, nem segít változtatni, nem lehet vele továbblépni, nem lehet vele családot alapítani, semmi értelmes programra elmenni, csak elnézi, hogy nekem szar? Ezt hogyan kellene elképzelni? Gályázok 12 órát valami szalag mellett, hazatántorgok egy lepukkant putriba, ahol ott döglik a tv előtt a párom, várja, hogy paprikás krumplit csináljak neki, meg szexeljünk, mert marhára szeret? Soha.
2023. okt. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj kérdező, hogy a második lehetőség egész egyszerűen nem létezik. A szegénység mindig vitát, flusztráltságot generál. Ha gyűlölöm a munkámat, akkor nem vagyok boldog és ez kihat a párkapcsolatomra. Pár év és ége a szerelemnek a 2. opció szerint élve
2023. okt. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Az elsőt élem, és noha kereshetnék többet, (fogok is) sokszor eszembe jut, hogy ez még mindig sokkal jobb és szabadabb, minthogy együtt éljek egy sikertelen, csóró valakivel, akit szeretni se tudnék, mert nem bírom az ambíciótlan embereket.

Ha meg abba a rakás szarba még gyereket is szülnék, kész lenne a börtön életem végéig.

2023. okt. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Hogy lehet beleszeretni eleve egy olyan emberbe, akinek semmi pozitív tulajdonsága nincs? Nem az, hogy csóró, meg keveset keres, hanem az, hogy ezt nem valami hivatásból csinálja, mint pl egy tanár, hanem utálja a munkáját, emellé büdös, koszos, és ezen nem hajlandó változtatni. Rohadnak kifele a fogai, mert fogorvosra nem költ, fodrászra, normális ruhákra, parfümre sem, szürke, pettyhüdt, ráncos az arca az olcsó, egészségtelen kajáktól, tehát jól sem néz ki. Emellé buta, tanulatlan, céltalan, tehetetlen, mindenen utálkozik, sose vidám, kedves, csak a negatívumot árasztja, semmi kedvtelése, hobbija, beszédtémája. Ez miben társ és kinek?
2023. okt. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Nekem a kettő kombinációja fog összejönni és mindkettő lehetőségnél a negatív dolgokkal. Párkapcsolat nélkül, fos anyagi színvonalon életem végéig.
2023. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert az én pályámon a karrier nem jelent egyet az anyagilag átlagnál jobb élettel. :D

Viszont mivel ezen a területen van lehetőség az önművelésre is, ezért inkább választanám a jó párkapcsolatot. Már csak azért is, mert a gyakorlati életben van lehetőség munkát váltani, ha rossz. Nem kell nyugdíjig egy helyen megrohadni.

2023. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!