Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen megalázó helyzeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megalázó helyzeteket szült az, hogy örök szingli vagy, miközben mindenkinek van valakije?

Figyelt kérdés
Akár akarva, akár akaratlanul.
2023. okt. 10. 15:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Mi ebben a megalázó?
2023. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Családban apám élen jár ebben. Akármelyik fiatal unokatestvérem párra lel, mindig megkapom a "Húzz bele!" mondatot.


Baráti körben is volt ez már téma többször is. Például barátnőm párja megkérdezte, hogy én miért nem táncoltam szalagtűzőn, mire a barátnőm mondta, hogy "Hát kivel táncolt volna szívem?". És ez a mondat ütött. Nagyon rossz az ilyeneket hallani meg figyelmen kívül hagyni, amit nem is lehet.

2023. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Soha nem történt ilyesmi. De másokon sem láttam ezt.
2023. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Még gimiben amikor volt kapcsolatom, jóban lettem egy srác évfolyamtársammal, akinek szintén volt kapcsolata. Sokszor beszóltak, hogy mi biztos járunk, én meg full nyugodt voltam, hogy ha csak megnézi a Facebook adatlapomat, akkor rájön, hogy nem akarok semmit a sráctól, így nem éreztem gáznak. Aztán vége lett, szingli lettem, akkor már ciki volt, amikor órán beszélgettem egy fiú osztálytársammal és a tanár azzal alázott meg, hogy "ne most udvarolj".


Kaptam pár fura nézést, szomorút, undorodót arra, amikor kérdezték van e pasim és nemet mondtam. Nyugtatást, hogy majd lesz. Lecseszést, hogy miért nincs, azonnal húzzak bele mert kva gáz vagyok. Összeesküvés elméleteket, hogy biztos lányokkal járok és nem merem otthon elmondani, de az nem létezik, hogy én évekig szingli legyek. Kérdéseket, hogy MIÉRT nincs pasid, amire nem lehet válaszolni, max azzal, hogy mert csúnya vagyok és szar a személyiségem azért nem kellek senkinek.


Na meg a kedvencem, amikor épp frissen ért véget a kapcsolat, és valaki nem tudta, ezért megkérdezte, mizu velünk, én meg majdnem sírva mondtam, hogy szakítottunk, és akkor bele akartak mászni, hogy miért. Vagy épp leri.bancoztak, hogy nem tudom megtartani a pasit.

2023. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%

Hát rokonok , munkatársak egyik fele melegnek , másik fele beteg elméjű selejtnek tart.


Mindennek a valódi oka hogy kövéren nem lehet csajozni


Incel 33/F

2023. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
vannak azok akik hiában vannak párban, de mégis magányosak lelkileg, akkor melyik jobb?
2023. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt ilyen, mert szingli akarok lenni. Úgy érzem jól magam, ahogy élek.
2023. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Legalább azoknak sikerül az, ami itt sokaknak csak egy álom marad: párt találni. Úgyhogy az még mindig jobb, mert simán kiléphetsz bármikor. De ez meg egy kényszer szülte helyzet, itt nem dönthetsz úgy holnaptól, hogy köszi, nem kérek ebből a státuszból.
2023. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Úgy különösebben megalázó sosem volt, pedig ez egy klasszikus falusi közeg. De elég rám nézni + többnyire mindenki ismer gyerekkorom óta, így annyira természetesnek, magától értetődőnek hat, hogy vénlányként fordulok majd fel, mint a levegővétel kb. Mégis kinek kellene ilyen nő?!
2023. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Rámnyomul a cegnél minden átlagon is aluli karbantarto meg ilyenek mert tudják hogy nincs mögöttem senki.

A szerelők atvernek mert én mint nő mindenhely csak hülye lehetek

Az obiban egy csapreklamaciot se inteznek el nekem, ha nem hivok mögém egy pasit.

A nők féltékenyek minden pasira aki a közelembe kerulne és mindenkinek roaszhirem terjesztik nehogy bárki is szoba álljon velem.(szomszédok)

A kiszolgálás is gyakorta megy gúnymosollyal bizonyos helyeken.

Család barátok szánalmasnak tartanak.

Stb

2023. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!