Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli nők, titeket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők, titeket nem zavar ha a baráti kapcsolataitokban mindenkinek van már párja?

Figyelt kérdés

Nem zavar, hogy egyedül vagytok másoknak már esetleg párjuk, családjuk van?

Elmentek egy baráti találkozásra és ti vagytok az egyedüli akik nincsenek kapcsolatban? Hogy érzitek magatokat? Sokan szóba hozzák miért vagytok szinglik? Esetleg lenézőek?

Mi miatt vagytok egyedül és mióta, illetve hány évesek vagytok?



2020. ápr. 24. 18:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
A szingliség és a párkapcsolatiság is státusz, átmeneti állapot. Nincs ezekben semmi rossz.
2020. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Nekem néhány hónappal ezelőtt olyan baráti társaságom lett, ahol szinte mindenki szingli!


(Óriási mázlinak érzem, hogy ismerhetem Őket...)


A kérdésre válaszolva: nem, pont a fent felvázoltak miatt érzem, hogy nincs zavaró tényező! :)

2020. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

Nem szűkíteném le baráti társaságra, kb. akárhová megyek, nézek, mindenki megtalálta már a "neki valót" a környezetemben. Borzasztóan zavar, frusztrál, el- és megkeserít.

Jövő hétvégén lesz 6 éve, hogy egyedül rohadok, mert pocsék nő vagyok. 29 leszek, tipikusan az a kor, amikor rengetegen házasodnak vagy épp találják meg "az igazit". Durvára elegem van már belőle, hogy nézhetem végig külső szemlélőként, újra és újra szembesülve azzal, hogy mennyire esélytelen vagyok. Sokszor már ütni tudnék...

2020. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mert engem meg egyáltalán nem zavar. Minden most jó így, ahogy van. Nem vagyok irigy rájuk. Nekik sem felhőtlen a dolog, nekik is megvan a maguk baja. Lehet lázadni az ellen, ami nincs. Én inkább örülök annak, amim van :)
2020. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem baráti kapcsolataim sem igen vannak. xD

Tágabb ismeretségi körben picit zavar ez a jelenség, főleg az, hogy sokan már akkor megtalálták az igazit, amikor én még szó szerint is barbiztam, valahogy nekem 16 évesen még egyáltalán nem ez járt a fejemben.

Egyetemen nem tudtam ismerkedni érdemben (akkor szokott elkelni a nők második hulláma), most meg valahogy elég reménytelen.

Amúgy nem mennék nagyon ilyen páros találkozókra, minek, mit fájdítsam a szívem, ráadásul ott még esély sincs szingli pasit megismerni.

2020. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem irigylem azokat, akik már évek óta együtt vannak. Egy olyat nem látok, akik nyugodtan és boldogan meglennének együtt. Ja de, kb 1 ilyen házaspárt ismerek. A többi inkább azért van együtt, mert ne legyenek már megszólva, hogy 25 évesen még nem házasok. Az ilyenekből lesznek a 40-es szinglik. Én nem akarok semmit sem elkapkodni, inkább szülök majd 30 évesen, mint huszonévesen, a fiatalkoromat nem akarom eltékozolni.
2020. ápr. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
ha találkozókor elhozná mondjuk, és egy suttyó lenne, akkor aggasztana, de inkább az, hogy a barátnőmnek milyen lehet egy kőbunkóval. de szerencsére ilyen nem volt, tehát nem zavar, sőt kifejezetten örülök neki egy barátnőm esetében, mert nagyon összeillenek. ugyanúgy érzem magam, mint máskor, nem zavar egyáltalán. szeretek mások boldogságának örülni.
2020. ápr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
26%
De, rendszerint zavarja oket. Azert is dugatjak magukat halomra,mindenfele jott-ment hapsival,hagha egy megmarad.
2020. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Nincsenek baràtaim így nincs kihez hasonlítani az életem
2020. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
#3 válaszomhoz most még eszembe jutott valami, ami piszkosul zavar az egészben, pedig 100%-ig az én h.lyeségem, szerencsétlenségem: amikor ezeknek a pároknak a férfi tagjai normálisan, kedvesen szólnak hozzám, előzékenyek velem, tesznek egy udvarias gesztust, én attól kész leszek, szétesek. Annyira durván nem része mindez az életemnek, csak a levegőnek nézés, lesajnálás meg az alázás, bunkózás (egy sz.r nőt lehet ugye...).
2020. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!