Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy ennyire rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire rossz érzéssel tölt el hogy a barát barátnőm pasizik?

Figyelt kérdés

Friendzónába tett egy lány, én oda vagyok érte de ő csak barátságot érez, reménykedtem hogy többet érez majd irántam mert mikor együtt vagyunk szétröhögjük az időt, de nem...ehelyett Tinderen elkezdett egy helyes pontos pasival beszélni és tegnap mesélte, hogy milyen szuper férfi és mennyire oda van érte és tegnap meg le is feküdtek, de minek mondja ezt nekem, normális hogy ennyire fájjon?


én 37 vagyok ő 25


2023. okt. 12. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tul kozel kerultel hozza . Tiltsd le, keruld el. A tovabbi talalkozasok csak rontanak a helyzeten .
2023. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
37 éves felnőtt férfiak tartanak itt? A kédés alapján mintha 17 lennél. Nézd, el kell fogadni, hogy nem lehet minden a tiéd. Ha nem megy, akkor jobban jársz, ha tartasz egy távolságot.
2023. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lanyokkal nem az egyutt rohoges szokott a cel lenni. Kiveve, ha baratkozni akarsz. Csak akkor a rinyat nem ertem.
2023. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert valóban csak egy haverja vagy , te meg beképzelted magadnak, hogy lehet bármi is és nem tudod kezelni a helyzetet
2023. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem csak barátkozni akarsz.
2023. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

csak az idődet huzza 37 ő még a tinikorban van szórakozik, neked pedig valahol ...na mind1...ott van az ő szintjén valahol, de neki csak barát vagy, mit kell ezen komplikálni, mit vártál, vagyis ha nem vártál volna semmit most nem sirnál igaz?

de egy jó lecke lesz mindenkinek aki többet gondol érzelmekben, mint a másik, és aki meg reménykedik, hogy több lesz, mikor mégsem

tehát ki a ludas, aki várt ettől a kapcsolattol bármit is nem?


kit lehet hibáztatni?


aki elkezdte és belement egy olyan kapcsolatba aminek már az elején látta, hogy mi a helyzet, igazi tanitás köszi uni!

2023. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Jajj ez a "friendzone" baromság. Nem a nők tesznek firendzoneba, hanem ti teszitek oda magatokat. A csaj a tudtodra adta, hogy nem akar veled kapcsolatot, de te nem szakítottad meg az ismerkedést, hanem maradsz és abban reménykedsz, hogy ha eleget nyalsz neki, meg kellően becsicskulsz, akkor majd leesik némi szánalom szex. Ez miért az ő hibája? Csak magadat szívatod.

Nem hallottad még a mondást, hogy nem futunk olyan busz után ami nem vesz föl? Mindig jön a következő.

2023. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Én a lánybarátommal szoktunk ilyenekről beszélni. Én nem szexeltem már 9 éve, de örülök, ha neki összejön és boldog. Ez azért van, mert a barátom első körben, másodsorban lány, jól is néz ki, de akkor sem közelednék hozzá, ha ő akarná, mert a barátsága fontosabb.


Ennyi.

2023. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert vagy kiakadva kisnyugdíjasként , ha a fiatal 25 éves nő a korabeli férfiakra gerjed? Ő normális te meg nem.
2023. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy normális kérdező!

De nem a fájdalmad nem normális, hanem az hogy önérzet nélkül álbarátságot tartasz fennt egy számodra vonzó nővel.

Aki ilyet csinál az gusztustalanul szánalmas, igazi köpedék ember. Saját magát alázza porig a semmiért

2023. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!