Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennek így mi értelme? Beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így mi értelme? Beszélgetés megszakadása

Figyelt kérdés

Szóval adott egy jelenkori helyzet ami előtt eléggé értetlenül állok, és meglehetősen zavar. Most hogy nyitottabbá váltam újra az emberekre, egyre többször alakul ki beszélgetés ismeretlenekkel, akár spontán is. Az esetek egy részében a másik fél kezdeményezi, van amikor pedig én. Ne ilyen unalmas kényszeredett primitívséget képzeljetek el hogy szia beszélgetünk? Meg hogy akkor arról megy a duma hogy kinél mi volt az ebéd. Hanem konkrétan az összes ilyen megismerős alkalom kalandos és érdekes körülmények között kezdődött, már már spontánnak hatva, néha kifejezetten csodaszerűnek. Amikor direktebb ismerkedés, akkor pedig olyanfajta érdekes és egyedi introt írok ami működik, hiszen végül is elkezdődik a beszélgetés, a nő belemegy, akár ő írva rám.

És ezután lesz érdekes a dolog. Szóval mennek az érdekes és minden esetben egyedi, személyre szabott oda vissza üzenetek, lassú fokozatos megismerkedés, a nő is elvileg élvezi hiszen kérdez, jelen van, sőt egy ponton megnyílik. Aztán egy ponton szinte minden ok nélkül eltünik. Viszont így csomó idő és energia megy pocsékba. Ennek így mi értelme? Mit várt, vagy mit keresett ilyenkor, mi az amit nyert az egésszel? Vagy miért szakad meg végül? Minél több példát tudnátok nekem írni, annál hasznosabb lenne számomra. Mert szeretném megérteni ezt a jelenséget!

És az a fura ebben az egészben, hogy sokszor olyan nőkről van szó, akik kifejezetten magányosnak mondják magukat, vagy ők maguk is nyitottak, és akár beszélgetőpartnert, akár többet keresnek. Ráadásul tovább árnyalja ezt az egész jelenséget, hogy korábban sose futottam ennyire töményen ilyen esetekbe! Vagy pár év alatt ennyire megváltoztak volna az emberek, és főleg a nők? És folyamatosan kisérletezek is, nem ugyanazt a sémát viszem folyamatosan. De amikor sorra futok bele hogyha túl semleges vagyok akkor "nem halad semerre a beszélgetés", ha pedig lecsapom a magas labdákat akkor "túl nyomulós", akkor az eléggé vegyes érzéseket kelt bennem, hogy igazából semmi se jó, és cinkelt az egész játék a kezdettől fogva.

Összességében mi lehet a hiba és mi ez az egész jelenség? Vagy ennyire elcsesződtek mostanra az emberi kapcsolatok? Ki hogy látja ezt? És főleg az érdekel, hogy mi lenne a helyes hozzáállás részemről?



#beszélgetés #elvárás #beszélgetés megszakadása #modernkori trend
2023. okt. 14. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

"Aztán egy ponton szinte minden ok nélkül eltünik. Viszont így csomó idő és energia megy pocsékba."

Neked megy pocsékba az idő, de lehet, hogy segítettél neki magába nézni és tisztázni, hogy valójában mit is akar.

Csak az a kár, hogy ezt nem köszöni meg neked, hanem inkább eltűnik.

2023. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Másokkal is csevegnek, ennyi.
2023. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1es igazából lehet kicsit nyersen fejeztem ki ezt a részét. Mert amíg tart, én is élvezem, és néha segít meglátni ezt azt, akár új dolgokat. De hosszú távon néha már kezdem ebben a formában tényleg időpocsékolásnak érezni, 1-1 ilyen újabb csalódós eltünés után. Hiszen kezdeti körök lefutva, akkor miért ne mehetne tovább is akár.

Az összes hasonló ilyen régi alkalmakból lettek változatosan vagy ismerősök, vagy randik, vagy kalandok, vagy barátságok. Nem tüntek el az emberek, megmaradtak. Nem is értem ez az egész eltünősdi mire való manapság, oda vissza fosszák meg magukat az emberek sok lehetséges dologtól.

Jelenleg meg jóval kevesebb aki megmarad, igaz őket annál jobban értékelem.

2023. okt. 14. 13:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán több pasival beszélgettek egyszerre, és mással jöttek össze
2023. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

több pasival kavarnak egy időben és aki érdektelenné vállik azt így dobják ki, ez már rég óta így megy.


te se foglakozz velük a minimálisan szükséges elégséges szintnél jobban ők sem teszik.


én például e miatt 1 nap latt el döntöm hogy egy nő akar e vmit ha nem látom úgy hogy igen ő is tesz energiát az ismerkedés be kukázom, és megy a levesbe.


ne várj tőlük semmit akkor nem csalódsz max pozitívan meg lepődsz ha találsz olyat akinek tényleg kellesz.

2023. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5-ös na igen de itt sokszor az a fura hogy pont ezt látom, hogy ő is tesz és érdeklődik, meg igyekszik érdekes lenni. De valószínű tényleg erről lehet szó hogy fut több hasonló is egyszerre, mert a minőséget felváltotta a mennyiség manapság, vagy nem tudom mire gondoljak, de jelenleg erre.

Illetve nem ma kezdtem, tudom hogy régen is ment sokszor szinkronban több szál sokaknál, sőt a talonban tartás és társai kifejezésekkel is tisztában vagyok.

Csak van ebben az egészben valami teljesen bizarr és lelketlenül pszicho számomra, hogy látszólag teljesen oké minden, még normális nőknél is, majd egyik napról a másikra minden előjel nélkül meg ez.

És hát jót mondasz, én is próbálom manapság az elvárásaimat minimalizálni. Csak lassan már nem lesz hova. És úgy érzem lassan ez már hatással lehet rám is, az én hozzáállásomra is mások felé, főleg ha elkezdem én is átvenni ezeket a - számomra baromi toxikusnak ható - modern trendeket végül. Mert amivel az ember túl sokszor szembesül, könnyen lehet akaratlanul is átragad. Főleg a sokadik alkalom után.

2023. okt. 14. 13:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki hova rohan, és miért nem becsüli a másikat - amióta a tiltás lehetséges a neten, sokan élnek vele, és egyáltalán nem hajlandóak megindokolni a döntéseiket (nem is mindig kell). Sokan felületesen kapkodnak össze-vissza, maguk sem tudják mit akarnak, és nem akarnak felelősséget vállalni.
2023. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nálam is ilyen eltünösdi van, férfiban, de én tanitásnak fogtam fel ezeket, olyan leckéket tanultam meg általa,hogy durva.

Lehet igy is felfogni ebből a nézőpontból, és nem úgy ahogy mondjuk te, ezt tragédiának idézőjelben éled meg.

Lehet úgy is felfogni, hogy ok nem 10 évem ment el, hanem csak pár hónap.

És mivan lelépett, pff... majd jönn sokkal jobb hurrá, és igy tovább..

2023. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as jókat mondasz te is, bár szerintem félreérted, én nem tragédiaként élem ezt meg, egyszerűen csak most van az hogy képencsapott a realitás hogy ez lenne a jelenünk. Kicsit most hogy kiszellőztettem a fejem, visszagondolva már a 2010-es évek 2. felében is találkoztam ilyesmi jelenséggel, csak nem volt még ennyire elterjedve, és alapként kezelve, elfogadva. Ott 1-1 ghosting nekem még újnak hatott, és elég ocsmánynak, de viszonylag ritka volt még tényleg. Vagy csak szerencsém volt, nem tudom. De az elmúlt időszak tapasztalásai kicsit megleptek most, és nem valami pozitív irányba. Teljesen alapvetővé vált, és a legpitibb dolgok miatt is. Egy olyan eszköz, amit elméletileg a legrosszabb emberek ellen kellene tartogatni és használni. Na mindegy, azért beszédes ez is a jelenkor kapcsán.

A tanítás jelleggel pedig egyet kell értenem. És bizonyára sokan vagyunk még így ezzel. Csak nem feltétlen pozitív irányba fogja ez továbbmozdítani az emberek közötti kapcsolatokat se.

2023. okt. 14. 17:32
 10/12 anonim ***** válasza:

8as vagyok

ha elengednéd az összes itéleted arról...és az összes következtetésed a ....

akkor mi lenne lehetséged?

játsz el ezzel a mondattal picit

ha nem veszed be a dolgokat, hogy ilyen meg olyan, hanem azt mondod, hogy az van ami van, és nem vetitesz rá semmilyen nézőpontot

hanem annak látod a dolgokat ami

ilyen szemüveg is van, ami igy láttatja a dolgokat

ha van egy "probléma" vagy nevezd annak aminek akarod ha ezekben a helyzetekben nem a "veszteséget" látod, hanem a lehetőséget, ezt irtam fent is, hogy akár igy is lehet nézni a világot más szemüveggel, hogy oké jól van, és mi van..

nem a gittet kell rágni a múlton, hanem arra figyelni amit szeretnénk ezen legyen a fókusz, és ne azon amit nem akarunk

2023. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!