Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi, volt baráttal, akivel...

Régi, volt baráttal, akivel valami miatt összevesztetek, vagy csak simán megszakadt a barátság, van értelme újra felvenni a kapcsolatot ? Sajnálod, hogy tönkrement ? Mit mondanál neki most ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Van értelme
Nincs értelme
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Az a barátság valamiért nem működött. Minek bolygatni? Ha engem megkeresne a régi barátom, már nem érdekelne a barátsága, elveszett a bizalom.
2020. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok mi volt az a pont, ami a barátságotok végét jelentette ?
2020. dec. 16. 20:06
 3/6 A kérdező kommentje:
A másik kérdés, hogy csak a másik felet tartod hibásnak, vagy te is elrontottál valamit, hogy idejutott a barátságotok ?
2020. dec. 16. 20:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem szakadtak meg baráti kapcsolataim és emiatt nagyrészt csak magamat okolom. Én rontottam el valószínű.
2020. dec. 16. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Magamat is okolom, hogy megbíztam az illetőben és önzetlenül visekedtem vele, mindig végighallgatva az összes nyavajáját, amíg ő egy írigy és rivalizálni akaró szar volt velem szemben . Mivel én kezdeményeztem hogy vessünk véget a barátságnak ezért nem nagyon akarnám felkeresni az illetőt még virtuálisan sem. Jobb nekem nélküle legalább nem kell a siránkozasát meg a lehúzós szövegeit hallgatnom.

Ha felkeresne akkor szépen de határozottan elküldeném melegebb éghajlatra.

2020. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem minden kapcsolat megmenthető, amiben hajlandóak kommunikálni egymással a felek, és belátni, hogy hol rontották el. Általában utóbbi szokott problémás lenni - ehelyett az egymásra fùjás és a sérelmek dèdelgetèse a gyakori.


Szerintem az nagyon jó, ha te már látod, hol hibáztál - ha erre a másik fél is képes, akkor lehet még belőle kapcsolat, ha nem is olyan, mint előtte. Én a helyedben egyszer megpróbálnám felvenni a kapcsolatot, már csak azért is, hogy később ne jelentkezhessen a Mi lett volna, ha? rágódás.


És igen, nekem is szakadtak már meg baráti kapcsolataim. Volt, amit próbáltam helyrehozni, de a másik fél már nem akarta, és volt, ami elől én zárkóztam el buta módon. Mondanom sem kell, utóbbit bánom.

2021. jan. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!