Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg könnyebb lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg könnyebb lehet a nőknek társat találnia ha nincsenek túl nagy elvárásaik, akár interneten, akár élőben, ha igen mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Több a férfi mint a nő

Férfiaknak alacsonyabbak az elvárásaik, nekik a lyuk a lényeg

A férfiak egyszerűen jobbak mint a nők, humorosabbak, jobb a kommunikációjuk, intelligensebbek stb...


2023. okt. 18. 08:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Könnyebben lehet dugópajtit találni de olyan férfit aki nem toxikus rohadt nehezen lehet.
2023. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

"Férfiaknak alacsonyabbak az elvárásaik, nekik a lyuk a lényeg


A férfiak egyszerűen jobbak mint a nők, humorosabbak, jobb a kommunikációjuk, intelligensebbek stb..."


Ellentmondásos eléggé. Ha csak a lyuk számít akkor hogyan lehet intelligens a férfi és mitől jobb a kommunikáció? Humoros? Rossz tréfa amit írtál. Nem igazán vicces.


Mellesleg nem lehet nemekre bontani ki milyen, ki mi alapján választ párt és mindkettő nemnek nehéz megfelelő partnert találnia vagy így-vagy úgy.

2023. okt. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

“ A férfiak egyszerűen jobbak mint a nők, humorosabbak, jobb a kommunikációjuk, intelligensebbek stb...”


Nem vagy meleg?

2023. okt. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
12%

Mindenkinek könnyebb, akinek nincsenek elvárásai. Sok boldog kapcsolat alapja ez is, hogy szarnak rá elég sok dologra, amin pl. ezen az oldalon, mindkét nem rugózik (másik szép legyen, gazdag, intelligens, viccek mestere, legyen jó szakács/nő/, környezetvédő meg tudjon reppelni stb.)


Akik meg tényleg leszarják ezt, kölcsönösen, azok sokszor boldog párosok lesznek. Nem szépek, nem értelmesek, nem gazdagok, nem viccesek és semmi másban sem kiemelkedőek, de boldogok.

2023. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Abban egyetértek, hogy alacsony elvárásokkal könnyebb párt találni mindenkinek...abban nem, hogy ez feltétlenül boldogsághoz vezet. Nyilván függ attól, hogy mit veszünk "túl nagy" elvárásnak/igénynek.

A kifejtést nem is értem... Mindössze ellentmondásos, random (ráadásul hamis) mondatok egymás után.

2023. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
2%

Nem is tudom! Ha létezik a Földön olyan ember akinek kőbe vésett elvárásai voltak az én vagyok.


- magasság: 165cm

- test tömeg: 52-55kg

- hajszín: barna

- szemszín: barna

- arc: hosszúkás

- lábak, karok, vállak, kéz és lábfej, térd, könyök, csukló, nyak, has, derék, csípő.. stb. csak olyan amilyet elképzeltem.

- egyetemi végzettség

- konzervatív életszemlélet

- magas pénzügyi intelligencia

- családcentrikusság

- önállóan is életképes

- legyen saját élete, hobbija

- remek beszélgető partner legyen

- erős női tartás

- komoly, megfontolt, céltudatos

- keresztnév


Aztán láááám, meg is lett. Mondom ezt férfiként. Mondjuk az is egy dolog, hogy az elvárásaimat én is hozom vica-versa.

2023. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

6.


Aranyos, amikor a súlyos pszichológiai problémás emberek megtalálják egymást ösztönösen.

2023. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%

7. Aranyos vagy, csak az a helyzet hogy ebből közel 30 éve már házasság köttetett. Nem váltunk el, itt van egy szép család, biztonságos, stabil környezet. Tudom ez most sz*rul érint, de hidd el baromi jó így élni. Veled amúgy mi van? Semmi?


Pszichológiai problémás? :D Inkább erre nem reagálok! :)

2023. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%

8.


Jajj, de kis trükkös, hogy utólag igazítottad az elvárásokat a talált személyhez, ráadásul 30 év után. Ügyes, ügyes.

2023. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

Alacsonyabb a férfiak elvárása?? :D Jó vicc volt, nézz már kicsit szét akár itt az oldalon, napi szinten mennyi kérdés van arról, hogy még az utolsó, elhízott, csóró lúzer is csinos, vékony nőt akar és vérig van sértődve, ha ezek a nők tudomást sem vesznek róla vagy ha úgy általánosságban nekik is vannak elvárásaik a férfiakat illetően.

Azt a pasit meg mindennek nevezném csak intelligensnek nem, akinek mindegy mindegy, csak lyuk legyen. Igénytelennek már annál inkább.

2023. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!