Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélye egy olyan idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy olyan idős (nem középkorú, hanem kifejezetten idős) férfinak társat találnia, akinek ugyan nincs rendszeres bevétele, de mások érdekének védelmében komolyan tudja hasznosítani magát ha arra szükség van?

Figyelt kérdés

Érdekvédelem alatt azt értem, hogy akár bírósági ügyekben is kiváló diplomáciai érzéke van a konfliktusok elsimítására és széleskörű tudása, ha emberi jogok érvényesüléséről van szó.


Magántanárként szokott korrepetálni tanítványokat, és most azon aggódik, hogy nem igényli senki a tudásának átadását (matematika, fizika tantárgyak.)


Egyik régi ismerősömet mutattam be dióhéjban.


Egyébként kedves, humoros ember. 20 évvel ezelőtt nekem udvarolt, de a barátjával jöttem össze egy éve, aki gyökeresen másként áll a pénzügyekhez, mint ő (tud tartalékolni és félrerakni szűkösebb időkre, ha kell.)


De ez nem azt jelenti, hogy eltartatom magam! (Ilyen kommenteket nem kérek!) Nagyon szűkmarkú saját magával is a párom.



#értékes személyek
2023. okt. 19. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Esélye van. Nem kell aggódnod érte.
2023. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Eltarthatom, cserébe bírósági ügyekben (amim soha nem volt) tud segíteni?
2023. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1-es, köszönöm a választ.


2-es: hát igen, kicsit kiszolgáltatja magát.


De ha érdekvédelemre van szükség (nekem nincs támogató hátterem édesanyám halála óta,) rá mindenképpen tudok számítani!

2023. okt. 19. 21:26
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval vegyek fel egy háztartási alkalmazottat. Oké, de a bírósági ügyekben is kiváló diplomáciai érzékére és a konfliktusok elsimítására való széleskörű tudására és az "emberi jogok érvényesüléséről" szóló nemtudommire nincs szükségem, szóval mit tud amiért érdemes fizetni? Takarítás, szerelés, főzés, sofőrködés?
2023. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlag férfihoz képest baromi sok erőforrást igényel. A saját létfenntartását nem tudja megoldani. Cserébe olyat tud nyújtani, amire nincs szükség.

Ráadásul kimondottan idős, tehát se fejlődni se változni nem fog. Legfeljebb rossz irányba, ha az egészsége megreccsen. Remélem, legalább impotens is.

Főnyeremény a pasi.

2023. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs nyugdíja?
2023. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nincs nyugdíja ha ilyen tudása, és talán képzettsége is van?

Sajnos az érdekképvieseletért nem adnak semmit a boltban, és rezsit sem lehet vele fizetni. Csak ha abból már ő maga pénzt csinált. És ez nem aranyásósság, nem pénzéhség, hanem szomorú racionalitás. Pénzből lehet megélni, és ha magamon kívül még egy személyt el kell tartani, az nem biztos, hogy menne.

2023. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A kérdés minimum 60 év körülieknek szólt inkább. (Mivel ők kevésbé interneteznek, nyilván a fiatalabbak olvassák ezt a fórumot.)


Nem a nagy többséget szólítom meg ezzel a történettel, de előfordulhat, hogy valakinek ezek a kritériumok még a "megfelel" kategóriába esnek.


Könnyen befolyásolható volt fiatalon, de most már azért változott a személyisége.

2023. okt. 19. 21:48
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7 vagyok, Közeledek az életkorhoz, 50 vagyok. De tíz évvel idősebben sem tud az ember egy bevételből két embert eltartani. Hacsak nem kiemelkedően keres, meg számít nyugdíjra.
2023. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem tíz évvel fiatalabbat szerettél volna írni?


Az ebédet egészen biztosan megoldja mindennap. (Van egy hely a belvárosban és oda szokott menni.) A ruházkodást is valahogyan.


Nem eszik sokat, koplalni is tud valamennyire. Nem is hízott el igazán.


Csak a rezsifizetés lehet körülményes.

2023. okt. 19. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!