Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélye egy olyan idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy olyan idős (nem középkorú, hanem kifejezetten idős) férfinak társat találnia, akinek ugyan nincs rendszeres bevétele, de mások érdekének védelmében komolyan tudja hasznosítani magát ha arra szükség van?

Figyelt kérdés

Érdekvédelem alatt azt értem, hogy akár bírósági ügyekben is kiváló diplomáciai érzéke van a konfliktusok elsimítására és széleskörű tudása, ha emberi jogok érvényesüléséről van szó.


Magántanárként szokott korrepetálni tanítványokat, és most azon aggódik, hogy nem igényli senki a tudásának átadását (matematika, fizika tantárgyak.)


Egyik régi ismerősömet mutattam be dióhéjban.


Egyébként kedves, humoros ember. 20 évvel ezelőtt nekem udvarolt, de a barátjával jöttem össze egy éve, aki gyökeresen másként áll a pénzügyekhez, mint ő (tud tartalékolni és félrerakni szűkösebb időkre, ha kell.)


De ez nem azt jelenti, hogy eltartatom magam! (Ilyen kommenteket nem kérek!) Nagyon szűkmarkú saját magával is a párom.



#értékes személyek
2023. okt. 19. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Azt írtam amit akartam. Feltételes módot, ha annyi lennék akikhez szól a kérdés.

Azért egy kapcsolatban csak ne koplaljon már egyik fél se...

2023. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon különleges esetben el tudom képzelni, de ahhoz mondjuk egy olyan korabeli nő kell, aki anyagilag jól áll, családja nincs, vagy nem nagyon tartják vele a kapcsolatot, és intellektuális partnert keres elsősorban. De azért pont egy ilyent kifogni ... nem túl nagy az esély. Az engem is érdekelne, hogy nyugdíja miért nincs? Apám élete nagyobb részében alkoholistaként munkanélküli, majd néhány normálisabb évet kivéve sokszor szürkén, feketén foglalkoztatott volt, aztán meg le volt százalékolva, de még neki is volt nyugdíja.
2023. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Abból nem élek még, ügyvédre meg lenne pénzem ha olyan lenne.
2023. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha lesz valami rendszeres bevétele, akkor kelendőbb lehet... Szerinted kinek kellene egy ilyen férfi? Tudod ki akarna egy koloncot venni a nyakába. 😅
2023. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálam az ilyen pasi kuka...instant
2023. okt. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez komoly ez a kérdés?
2023. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ahogy a most már 80 éves barátnőm mondta 10 évvel ezelőtt az ilyenre: bajt a házhoz nem hozunk. Ezzel mindent elmondtam.
febr. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!