Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő 28-30 éves kora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő 28-30 éves kora fölött is egyedül van, akkor biztos hogy azért mert nem akar párkapcsolatot vagy irreálisak az elvárásai és senki nem felel meg neki?

Figyelt kérdés
Ez a kettő lehetőség van a nők esetében ilyenkor? Egy férfi esetében még ki lehet magyarázni a férfitöbblettel, hogy hát nem jutott szegénynek nő matematikailag nő. Így férfiként egyedül lenni nem ciki, de ha egy nő vagy egyedül az kicsit fura. Mert azt látom, hogy a férfiaknak teljesen mind1 milyen nő, púpos, idős, ronda, mindet viszik. Egy férfit meg nem, csak a jobbakat.
2023. okt. 20. 10:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
38%
Lehet épp szakitas utan van. Es jah sok a selejt, az tény.
2023. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
0%

Sokminden lehet.

Fogai rohadnak

Büdös a szája

Hullik a haja

Gombás a lába köze

Nemibeteg

Pszichátriai kezelt

Sok van még most csak ezek jutottak eszembe.

Erre a korra aki nem kel el nincs gyereke valami defektvvan nem is kicsi.

2023. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
10%

Nem, lehet hogy épp szakított, akkor azért van egyedül mert irreálisak az elvárásai?

Amúgy ismerőseim körében van olyan aki azért van egyedül, mert neki pont olyan csávó kell amit ő megfogalmazott. Nagy "kötött" alkat, szakáll, motoros, jó kereset, ezermester etc. A csaj se egy nagy durranás, kb. 10/4. Én pl lusta, mihaszna vagyok számára, mert irodában dolgozok és nem vagyok ilyen ezermester kaliberű csávó aki a mindenhez is ért. Szerintem sose lesz senkije, mert ha az egyik feltétel nincs meg, akkor már eliminálja a potenciális férfit.

Szerencsére a nők nagy része nem ilyen. Annyi elég a legtöbbnek ha értelmes vagy, van munkád és olyan kerested amiből a saját dolgaidat tudod finanszírozni és nem vagy dagadt, cigis igénytelen arc.

2023. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
10%

28-30 évesen messze nem annyira könnyű párt találni nőként mint 21-22 évesen, főleg ha az elvárások ugyanazon a szinten maradnak, mint fiatalon.


Az esetek többségében a férfiak a fiatalabb lányokat preferálják, nagyon nagyot kellene dobnia egy 28 évesnek, hogy őt válasszam egy 21 éves helyett.


Szerintem kb 25 év fölött már nagyon nehéz a nőknek komoly párt találni..


De simán lehet, hogy csak nem akar semmit.

2023. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
71%
Vannak elvárásaim, igen, de már csak amiatt is, mert nem mindegy, kit mutatok majd be a gyerekemnek. Túlzottan nem is foglalkoztat, hogy párt találjak, jól elvagyok szingliként. Rengeteg a defektes férfi (bár ilyen-olyan lelki traumája mindenkinek van), nem sietek sehová...
2023. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
10%
5 - A defektes nő is rengeteg aki azt akarja hogy a pujáját valaki eltartsa, de mindegy. Társkeresők fullon vannak a gyerekes, fiatal anyukákkal. Kérdem én hogy akkor is ilyen nagy volt az igény mikor kb. egy random arccal, 0,5-1 év után gyereket vállaltak? :D
2023. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a kettő együtt. Bár sztem nem nagyok az elvárásaim, hanem nagypn specifikusak, illetve én sem kellenék sokaknak. Azért meg, hogy legyen valaki, nem kell.
2023. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
0%

2-es!

Ez jó volt pontozásból látszik betaláltál a nőknél.

2023. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
74%
6os, legközelebb kérd meg anyukádat, hogy ne rakjon gyógyszert a kakaódba.
2023. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
15%
Mit takar az hogy nagyon specifikusak?
2023. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!