Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, akinek sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek sosem volt barátnője? Mi az oka, hogy nem volt? Szomorú vagy miatta? Féltékeny vagy más pasikra, akinek könnyen megy a csajozás? Szerinted lesz valaha barátnőd, vagy örökre egyedül maradsz?

Figyelt kérdés

2023. okt. 18. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Itt???? Majdnem, hogy csak olyan van!



39F incel

2023. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
🤡 vagy? Mit irigykedsz a jobbakra?
2023. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

"Van itt olyan, akinek sosem volt barátnője?": Jelen;

"Mi az oka, hogy nem volt?": Van egy alapbetegségem, így tuti nem kellek senkinek sem;

"Szomorú vagy miatta?": Ahogy látom a társadalmat, a sok válást, megcsalást, a "tartós" kapcsolatokat, ezért nem;

"Féltékeny vagy más pasikra, akinek könnyen megy a csajozás?": Nem, mert a legtöbbjüknek 1 hét-3 hónap-max. 2 év után úgyis gallyra mmegy a "kapcsolatuk";

"Szerinted lesz valaha barátnőd, vagy örökre egyedül maradsz?": Szerintem sosem lesz barátnőm.

2023. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3# már pár helyre kiirtad ezt milyen alapbetegséged van ami ennyire kizáró ok??
2023. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Azt nem mondanám, hogy sosem volt, mert volt nagyon fiatal koromban rövid ideig volt 2 próbálkozás mondhatni. Pár hónapig, de csókon kívül semmi más nem volt.

Azóta viszont semmi nem jött össze, hiába próbálkoztam, mentem, sokat ismerkedtem, sok embert ismertem, szinte mindennap eljártunk valamerre sok éven keresztül.

Mi az oka?

Sz*r genetikával születtem, ez van. Sorolhatnám mi minden, de naphosszat lehetne. Vékony vagyok férfiként, ilyen a genetikám, hízni szinte alig tudok, nagy orrom van és füleim, az arcom csúnya, a fejem hosszúkás, és magas vagyok.

Szomorú vagy miatta?

Igen, mert látom mindennap mekkora gyökerekkel vannak együtt a nők, és nem értem miért. Azon kívül, hogy jobb genetikával születtek...

Féltékeny egyáltalán nem vagyok, örülök mások sikereinek, mint mindig.

Az elmúlt 13 évben nem jött össze semmi, szóval valószínűleg egyedül maradok már sajnos...nincs szerencsém az életben, ez van már megszoktam.

Minden amit elértem az életben, vért verejtéket izzadva sikerült, pedig sokat küzdöttem nagyon. A kapcsolatkeresésnek is így álltam neki, nagyon sok évig küzdöttem, de belefáradtam. főleg mikor láttam, hogy az egyik csaj, akiért sokat küzdöttem, bevetettem még a haverokat is, hogy segítsenek úgy alakítani a dolgokat stb.

Majd az egyik külföldi srác kb. 20 perc alatt felszedte simán, aki jóképű volt, és hazavitte a csajt. Megjegyzem, a srácot is ismertem személyesen, hát nem volt egy észlény...

Aztán mikor haverom mesélte, hogy neki meg a legutóbbi 2 barátnője random utcán összetalálkozásból jött össze, akkor a szerencsét és az életet elküldtem melegebb éghajlatra finoman szólva.

Nekem egy ilyen nem jön össze, neki meg több is összejön, véletlenszerűen.

Na ilyen az élet, ennyit erről. Undorító és igazságtalan.

2023. okt. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Van itt olyan, akinek sosem volt barátnője?"


Volt már csajom, de régen.


"Féltékeny vagy más pasikra, akinek könnyen megy a csajozás?"


Nem vagyok az. Van egy haverom akinek egész életében könnyen ment a csajozás, mindig meséli a történeteket a "hódításairól", de az az igazság, hogy most is amit csinál, és akiket felszed az olyan, hogy inkább én kimaradnék belőle. Szóval legalja nőkkel jön össze, legalja nőket kúrogat és ettől hiszi magát királynak.

Szóval a tipikus "kukabúvárkodás" amit csinál, én köszönöm ebből nem kérek.


"Szerinted lesz valaha barátnőd, vagy örökre egyedül maradsz?"


Nem lesz soha többé, és igen egyedül maradok ez 100%.

2023. okt. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy olyan tulajdonságom sem ami vonzó a nők szemében, viszont van rengeteg olyan ami taszító.


Nagyon röviden ennyi.

2023. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
5-ös: az utcai összetalálkozások pont nem a szerencsén múlnak, hanem azon hogy képes vagy-e beszélgetést kezdeményezni egy idegen lánnyal random környezetben. Hányszor próbáltad meg megállítani egy veled szembe jövő lányt? Online tényleg csak a szerencsén (genetikán) múlik, de élőben könnyebb kiemelkedni
2023. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Lett volna rá többször is lehetőségem.

Azért nem csináltam soha mert sokat dolgozom.

Nem szeretném, ha valaki beleszólna a dolgaimba.


És az ebben lévő munkatársaim konkrétan mind elszegényedtek. Én nem szeretnék kevés pénzből élni.


Egyébként gyakorlatilag női oldalról csak olyanokat láttam, akiknek semmije nincsen, a legutóbbi nálam próbálkozó is egy alkoholista nő drogos lánya volt.


Se egy érettségei, se egy valami alap nyelvtudás vagy műveltség. Lakásról ne is álmodj. Diploma az mi ?

Megjelenik egy bőrönddel az ajtóban azt mingyár hozzád is költözött.


Ja kösz, azt az veszed majd észre hogy hirtelen 400 E se elég egy hónapra. Meg mindenért megy a hiszti hogy mi az ami neki nem tetszik. Ezt látom a munkatársaknál, a tesómékál kb mindenhol.


Hát akinek EZ kell, megvan adva a lehetőség.

2023. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"mingyár"



Milyen szakon diplomaztal? :)



39F incel

2023. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!