Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy olyan sok nő hangoztatja hogy ők erősek és függetlenek, nincs szükségük férfira stb, de ugyanakkor gyakran ugyanezek a nők várják el hogy a férfi fizessen mindent és oldja meg a problémáikat?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 11:06
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
74%
Mert a szélsőségek sosem egészségesek.
2023. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
84%
Sztereotípia jelen...
2023. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan mit fizessen a pasi? A randit, amire Ő HÍVOTT EL? Igen. Ha elhívsz valakit valahova, akkor te fizetsz. Ahogy ha vendégeket hívsz a házadba, nem kéred el a kaja árát.
2023. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
97%
Nem hívok senkit, ügy megoldva!
2023. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
85%
Nem várom el hogy oldja meg a problémákat. Ha én dobom fel, hogy menjünk el pizzázni, én fizetek. Sőt, ha rendelünk mindig én fizetek, mert előre rendezem, neki meg nincsenek letöltve ilyen rendelős appok. Sose problámáznék ezen, mert kb egálban vagyunk. Én gyakran fizetem a kaját, mert én rendelek akár élelmiszert, akár éttermi kaját. Ő ritkábban fizet, de akkor drágább dolgot, pl wellness hétvége, elhív moziba. Nem tudom, honnan ezek a feltételezések. Baráti körben is ezt látom kb. Viszont ha ismerkedés fázisban vagy és te hívod el, akkor igen, illik kifizetni a számlát.
2023. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
8%

Ezek az "eros" nok, ha odamesz hozzajuk, egybol ravagjak, hogy van ferjuk/baratjuk. Vagyis kell nekik egy kepzeletbeli pasi, aki megvedi oket, annyira "erosek" :)



39F incel

2023. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
87%

Jaj de okos vagy te 0 kapcsolattal a hátad mögött 6-os.🤡

Arra még nem gondoltál, hogy pont azért vágják ezt rá sokan, mert tán még ez az indok, amit leginkább tiszteletben tartanak és nem jön a "de miéért?" meg az erőszakoskodás? Láttam már buszmegben olyat, mikor a csaj annyit válaszolt, hogy nem akar ismerkedni, mire a pasi tök idegbeteg lett és neki állt hepciáskodni meg óbégatni, hogy bezzeg ha jóképű lenne...

Szóval igen, aki élt át hasonlót, az inkább mondja, h van párja (és nem, nem azért mert gyenge, hanem mert nem akar feleslegesen kockáztatni) semmint attól tartson, hogy milyen elmebetegbe botlott és annak mi lesz a reakciója, ha megmondja h pl nem tetszik a feje és emiatt nem ismerkedik vele.

2023. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
3: ha valóban erős független nő lennél akkor magadtól utasítanád vissza vagy felajánlanád hogy kifizeted a felét vagy ilyesmi (főleg ha előre tudod hogy nem akarsz tőle semmit) csak ugye ehhez tartás is kéne..
2023. okt. 22. 12:05
 9/48 anonim ***** válasza:
78%
Nem tartás meg függetlenség és egyéb baromságok kérdése, hanem alap illem, hogyha ÉN hívok el valakit, akkor ÉN fizetek. Ha nő, ha férfi az illető.
2023. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
91%
"főleg ha előre tudod hogy nem akarsz tőle semmit" Akkor eleve nem randizunk. Vagy ha közben derül ki, én fizetem a részem, de legalább felajánlom, mert nem szeretek adós maradni ilyen helyzetekben, bár illem szerint neki kellene fizetni.
2023. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!