Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire rossz lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rossz lenne a társadalom helyzete ismerkedés szempontjából hogy egy tényleg nagyon vonzó csinos nő emiatt nem találja a társát?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon vonzó kolléganőm tényleg az a kategória hogy szinte minden férfi utánanéz odamegy próbálja felszedni, de még elég fiatal 25 éves és három éve keresi a társát egyik munkahelyi ebéd során megkérdeztem hogy mi a gond miért nem találja átállását. Azt mondja hogy, igaz hogy minden újára akadna férfi, de egyszerűen nincs olyan férfi akivel értelmesen el lehet beszélgetni, aki intelligens, aki érett gondolkodású, aki figyelmes, aki kedves mindenki csak a pénz után megy meg építi az izmát meg vagánykodik, menőzik, meg csajozik stb..
2023. okt. 23. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az ilyen, mindig is ritka volt, és minél ritkább, annál nehezebb egymásra találni
2023. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Hat a tesco torzskozonsege az ilyen. Valojaban o valasztja meg az eleteben azokat a pontokat, ahol ismerkedni tud. A csinossag pedig onmagaban semmit nem er, ez csak a felszinesen gondolkozoknal jelent top not.
2023. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Hiába vonzó ha nem megfelelő emberekkel ismerkedik.
2023. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Az a baj, hogy egyszerre várja el hogy nagyon jóképű, nagyon jó pasi legyen külsőre is, és emellett még minden amit felsoroltál.
2023. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4. A külső tekintetében kérdeztem hogy milyen férfiak jönnek be. Azt mondta hogy lehet hülyének nézel most de például Jáksó László neki bejön, tehát nincsenek nagy elvárásai szerintem külső terén sem
2023. okt. 23. 13:25
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon ritka az intelligens, jó kommunikációra képes férfi. Ha találkoznék valakivel aki ennek megfelelne, másodlagos lenne számomra is a külső.
2023. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Pont Jáksó, akit itt emlegetnek az incelek? Kicsi a világ.
2023. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

#7

Igen ezzel igencsak gyanússá vált a kérdés.

Eleve nem tudom elképzelni, hogy egy 25 éves nő Jáksóval példálózzon, túl fiatal ahhoz.

2023. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Nagy kamu az egész kérdésed.

Ha meg nem az, akkor naiv vagy.

El ne hidd már hogy Jáksó szint nála a mérce 🤣

Akkor 2 perc alatt bepasizna.

A tökéletest keresi, mindenben IS.

2023. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ezen a ponton akár töröltetni is lehetne ezt a troll kérdést
2023. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!