Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen, vagy ex-sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen, vagy ex-sikertelen férfiak! Mit és hogyan fejlesztettetek magatokon?

Figyelt kérdés

2023. okt. 25. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha naponta 2-3 órát lejárnék terembe mint régen jobban néznék ki de a beszélőkém ugyanúgy szar maradna és anélkül veszett ügy.
2023. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem lesz hosszu topic, mert termeszetesen semmit nem fejlesztenek magukon. Ezert jonnek mindig az elfogadassal, csak senkit nem erdekel.
2023. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
megtanultam kommunikálni, megtanultam sok ember előtt kommunikálni, döntést hozni, döntéseim után vállalni a felelősséget.
2023. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1es, hát igen, ha a nőkkel való beszéd nem megy, nem súlyokat kell emelgetni:D


3as, és mi lett az eredménye?

2023. okt. 25. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Semmit nem fejlesztettem

Mégis lett a végén barátnőm

Abszolút nem ezen múlt, inkább a szerencse

2023. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

A sikert és sikertelenséget szerintem nem lehet kívülről definiálni.


Vannak totál sikeres emberek akik nem érzik a sikerüket kívülről pedig mindenki irigyli őket.


Vannak azonban sikertelen, vesztes, igazi szerencsétlen emberek akik úgy el vannak mint a befőtt és sikeresnek élik meg a mindennapokat.


Szóval ez egy felesleges kérdés.

2023. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Leclerc ***** válasza:
86%
Községekbe járok, heti 3-5 alkalommal edzek, tanulok egy jobb állásért, külön költöztem a szüleimtől, és magamat látom el. Kb ennyi. Nők terén hasznot nem hozott, ugyanúgy semmibe néznek.
2023. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
7-es, a rendezett elet csak egy alap. De ferfikent mennyit fejlodtel, hogy probaltal ferfiasabb lenni? Mert az atnezes azt jelenti, hogy nincs ferfi jelenleted a nok kozott. Azt kell elerni, hogy amikor belepsz egy szobaba, akkor a nok egy toluk teljesen eltero viselkedesu embert lassanak. Minel nagyobb a kontraszt, annal inkabb fognak rad reagalni.
2023. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 ez teljesen így van DE ha valaki gyárilag nem olyan, nem fogja tudni magát megerőszakolni és ha sikerre is vezet utána meg az lesz a baj ha rájön a csaj, hogy csak színház volt.
2023. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Sosem voltam sikertelen a nőknél, ettől függetlenül folyamatosan fejlesztem a szexuális tárházamat, és éppen ezért, elég gyakran cserélgetem a szexpartnereimet.
2023. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!